Zákaznický portál MyMewa je nyní dostupný po celé Evropě

Společnost Mewa zajišťuje svým klientům prodej firemního textilu a komplexní péči o něj – tedy včetně jeho vyzvedávání a doručování. To ubírá starosti podnikům, kterým tak odpadá časově náročná organizační práce.

Administrativní zátěž klientů minimalizuje nyní také online nabídka služeb MyMewa.

Rychle a přehledně

Čím víc má firma zaměstnanců, tím složitější je objednávání textilu. Aby byli všichni zásobeni vhodnými pracovními oděvy nebo měli k dispozici dostatek čisticích utěrek, zabere dost času. Je proto velice příjemné, když k tomu nyní stačí jen pár minut u počítače nebo chytrého telefonu. Služba je dostupná 24 hodin denně, sedm dnů v týdnu.

„Zákaznický portál MyMewa umožňuje kdykoliv prohlížet údaje o objednávkách, kontrolovat je nebo upravovat,“ vysvětluje Antonín Krejčí, jednatel společnosti Mewa Textil-Service s. r. o. a pokračuje: „Znamená to, že můžete své zásoby libovolně přizpůsobovat aktuálním požadavkům zaměstnanců. Nikdy tak nehrozí, že bude například objednáno málo, nebo naopak zbytečně mnoho oblečení.“

Totéž platí také pro dodávky čisticích utěrek. Zákazníci mohou v případě potřeby okamžitě zvýšit nebo snížit jejich potřebné množství. Stačí jen pár kliknutí, aby poptávka odpovídala aktuální spotřebě, a mohla být zohledněna při další dodávce.

Úspora času i peněz

S přehlednou a uživatelsky přívětivou servisní platformou MyMewa se lze vyhnout chybám v různých procesech. Například pokud chce podnik nahlásit změnu v počtu zaměstnanců, nutnou opravu nebo jiné požadavky týkající se pracovního oblečení, utěrek či rohoží. Výsledným benefitem pro zákazníka je nejen významná úspora času, ale také eliminace zbytečných výdajů.

Servisní portál MyMewa získal na začátku letošního roku nové funkce. Je dostupný téměř ve všech evropských zemích, kde má poskytovatel textilních služeb pobočky, tedy i v České republice. Zákazníci díky tomu mají kdykoliv přehled o měsíčních nákladech na jednotlivé produkty, vidí neuhrazené i zaplacené faktury nebo objednané množství textilu. Mohou také rychle a úsporně měnit intervaly zásobování.

Textilní vybavení je evidováno jmenovitě pro každého zaměstnance. To velmi usnadňuje konkrétní přizpůsobování velikostí a objemu dodávek pro určitý počet pracovníků. Také opravy různých kusů oblečení lze zadat v několika jednoduchých krocích. Stačí poškozená místa označit pomocí online nástroje, který se snadno používá a rovněž snižuje zbytečné administrativní úkony na straně zákazníka.

***

MEWA Textil-Service SE & Co. Management OHG se sídlem v německém Wiesbadenu je jedním z předních evropských poskytovatelů komplexních služeb v oblasti podnikových textilií. Zaměřuje se na opakovaně použitelné čisticí utěrky vlastní výroby a pracovní a ochranné oděvy, a to nejen dodávky, ale i komplexní péči podle certifikovaných standardů kvality, hygieny a bezpečnosti.

Rodinná společnost Mewa byla založená v roce 1908 a je průkopníkem ekologických textilních služeb. Se 47 pobočkami a přibližně 5700 zaměstnanci zásobuje více než 200 000 podniků z různých odvětví po celé Evropě. Obrat v roce 2022 činil 829 milionů eur. Firemní strategie se důsledně orientuje na udržitelnost. To zahrnuje inovativní vlastní vývoj produktů, procesů a technického vybavení. Mewa získala mnoho ocenění za svůj závazek k udržitelnosti, řízení zdrojů a orientaci na zákazníka.*

Foto archiv/MEWA

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down