Značkový katalog pracovních oděvů a doplňků s novinkami i tradičními produkty

Společnost Mewa opět rozšiřuje svůj sortiment výrobků pro bezpečnost práce. Aktuální katalog 2023/24 představuje na 330 stranách nejen známé a osvědčené produkty, ale také mnoho novinek renomovaných značek.

Značkový katalog obsahuje více než 10 000 výrobků z kategorií bezpečnostní obuvi, pracovních rukavic, oděvů, ochranných a hygienických pomůcek pro pokožku, ale také produkty určené k ochraně dýchacích cest, očí, sluchu, hlavy a další doplňky. Nechybí sortiment pracovního oblečení v rámci kompletního servisu. Mewa tak na jednom místě nabízí nejrůznější vybavení pro ty, kteří pracují v dílnách, továrnách nebo pod širým nebem.

Zaostřeno na udržitelnost

Při výběru Mewa věnovala značnou pozornost produktům, jejichž výroba je šetrná a splňuje parametry udržitelnosti. Do katalogu například zařadila fleecové bundy HAKRO, které jsou ze stoprocentně recyklovaného polyesteru. Také vlastní značka Korsar je nyní rozšířená o nový model rukavic Kori-Flex Eco zhotovený z 96 % recyklovaného polyesteru.

U všech výrobků usnadňují orientaci informace o certifikacích. V katalogu je podrobně popsáno, co v jednotlivých případech certifikace udržitelnosti znamenají.

Sleva na online objednávky

Na otázky týkající se sortimentu, velikostí a materiálů rádi odpovědí pracovníci servisu firmy Mewa. Je možné objednávat online, e-mailem nebo telefonicky. Požadavky se vyřizují okamžitě a dodání je rychlé. Zboží lze do 14 dnů zdarma vrátit. Mají-li klienti zájem o potisk nebo výšivku produktů vlastním logem, ani to není problém. Tuto službu lze zařídit současně s objednávkou.

Závěrem důležité sdělení. Ti, kdo si poprvé objednají zboží v internetovém obchodě, získají slevu 10 % na všechny výrobky z katalogu. Kompletní nabídka je k dispozici také v internetovém obchodě buy4work.mewa.cz.*

Foto archiv/Mewa

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down