Žací traktory s hodnotnými bonusy

Pořídit si traktor na sekání trávy? Teď, kdy už je po sezóně? To velký smysl nedává. Ledaže by k němu prodejci nabídli nějaký zajímavý bonus, třeba v podobě výbavy, která podstatně rozšíří možnosti jeho využití.

Právě takové eso teď na podzim vytáhli prodejci značky John Deere. K jakémukoliv zahradnímu traktoru řady X100, X300 nebo X500 přidají gratis kvalitní plechový vozík české značky Vares.

Dárek za sedm tisíc

Toto zvýhodnění traktorů John Deere končí 15. prosince. Pro nejdostupnější modely řady X100 je určený vozík Vares TDKL s výklopným, odnímatelným zadním čelem a sklápěcí korbou. Jde o robustní přívěs, který uveze 300 kg nákladu. Jeho korba je zelená a kola žlutá, přesně v odstínech barev traktoru, tak aby celá souprava ladila pěkně k sobě.

U traktorů John Deere řady X100 můžete vybírat mezi třemi modely se středovými výhozy, sběrnými koši s objemem 300 litrů a žacím ústrojím o záběru 92 cm (modely X117R a X147R) nebo 107 cm (model X167R).

Další tři modely mají žací ústrojí s bočním výhozem a záběrem 107 cm (John Deere X107 a X127), popřípadě 122 cm (John Deere X167). Boční výhoz lze snadno a rychle předělat na mulčování, přičemž součástí výbavy na přání jsou i sběrací ústrojí a sběrné koše.

Vozík Vares TDKL v barvách John Deere stojí 7090 Kč (5860 Kč bez DPH).

Prémiové stroje s hodnotnějším dárkem

Ještě hodnotnější dárek – vozík Vares TR220S v ceně 13 379 Kč (11 057 Kč bez DPH) i s koulí pro připojení – získáte do 15. prosince při pořízení některého z prémiových traktorů John Deere řad X300 a X500. Tyto stroje s robustními prostorovými ocelovými rámy, poháněné výkonnými vidlicovými dvouválci Kawasaki, už snesou i profesionální nasazení. Jejich žací ústrojí se zapíná elektricky a jsou standardně vybaveny dvojicí pedálů TwinTouch pro ovládání pojezdu, sedadly DeLuxe či tempomatem.

Také vozík Vares TR220S je práškově lakovaný v barvách John Deere. Má sklápěcí korbu, výklopné a odnímatelné zadní čelo. Uveze 400 kilogramů nákladu a k traktoru se připojuje koulí K50, tedy stejně jako přívěsy za osobní automobily. Vyšší nosnosti odpovídá i větší šířka pneumatik, tak aby se váha lépe rozložila a nepoškodila povrch trávníku. Široká terénní kola o rozměrech 18x8.50-8 spočívají na valivých ložiskách utěsněných proti vnikání prachu a vlhkosti.

Poseká i odveze

Při nákupu jakéhokoliv zahradního traktoru John Deere do 15. prosince nyní získáte nejen kvalitní a spolehlivý stroj na sečení trávy, ale s vozíkem i soupravu, se kterou odvezete cokoliv, rostliny i květináče, kompost, nářadí, shrabané listí, naštípaná polena, mulčovací kůru, zeminu, písek nebo kačírek.

S vozíkem Vares je to podobné, jako s jiným šikovným nářadím – dokud ho nemáte, můžete si myslet, že snad ani žádný nepotřebujete. Když jej ale získáte, a nyní dokonce zdarma, budete překvapeni, jak užitečným a nenahraditelným pomocníkem se nakonec stane.*

Pavel Pánek, foto autor a archiv

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down