Veletrh TECHAGRO jako přehlídka zemědělské a komunální techniky

Ode dneška, tedy neděle 7. až do čtvrtka 11. dubna 2024 se v Brně konají zemědělské a lesnické veletrhy. Jejich klíčovou součástí je TECHAGRO jako významná přehlídka zemědělské techniky a technologií pro údržbu veřejných prostor.

Vystavovatelé jsou přihlášení ve všech hlavních oborech veletrhu. Traktory a další zemědělské stroje vystaví například společnosti Agrotechnika Vaněk, Solis, Agrotrans, WTC Písečná, Emmarol a další.

Široká nabídka

Významně bude zastoupená malá technika: Seco, Agzat, Dakr, Vari, Šálek, Dvořák - svahové sekačky. Tradičně bude část výstavní plochy patřit komunálním strojům: Laski, Tomi Truck, Synpro a další. Obsazený bude také sektor dopravní a manipulační techniky: Unimog, Agrafa, Agrovo, Cernin... S technologiemi pro posklizňovou úpravu přijedou kromě jiných firmy Navzas, FARMIX, Alvan Blanch Czech, AGROING BRNO, ROmiLL AGRICULTURE nebo SIAGRA.

Z dalších vystavovatelů lze jmenovat například Köckerling s technikou pro zpracování půdy, Lemken se secími stroji, CRS Marketing s dopravními a zemědělskými stroji a P & L se zemědělskou a lesnickou technikou.

Austro Diesel předvede novinky Massey Ferguson. Vystaví inovované traktory, žací stroje a sklízecí mlátičky. Na sezonu 2024 značka připravila novou řadu traktorů MF 9S. Jde celkem o šest modelů s výkonem od 285 do 425 k. K největším tuzemským výrobcům zemědělských strojů patří společnost OPALL-AGRI. Představí nejnovější stroje na zpracování půdy.

Nejen nové technologie

Součástí veletrhu TECHAGRO bude také nový projekt Chytrá farma, v němž se budou prezentovat nejnovější trendy v precizním zemědělství. Nabídne sdílení praxe farmářů, kteří mají zkušenosti s inovativním, efektivním a udržitelným hospodařením. Součástí projektu se stanou stánky vystavovatelů, kteří přivezou exponáty a novinky z oblasti precizního zemědělství, například Leading Farmers.

V rámci doprovodného programu se bude konat sněm Agrární komory ČR a odborná konference. Souběžně s veletrhem TECHAGRO proběhne lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA s výstavou trofejí a pódiovým programem a veletrh BIOMASA zaměřený na energetické využití lesní a zemědělské biomasy.

Výstaviště bude otevřené od neděle 7. do čtvrtka 11. dubna od 9 do 18 hodin. Nejvýhodnější vstupenky pro individuální návštěvníky lze zakoupit na webu veletrhu. Výhodné podmínky připravili pořadatelé pro autobusové zájezdy a další organizované skupiny, které mají zlevněné vstupné a poslední den budou moci navštívit veletrhy dokonce zdarma.

Ilustrační foto archiv/Veletrhy Brno

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down