Univerzální nosiče nářadí v systému úklidu komunikací a veřejných prostranství

Nové poznatky na úseku čištění komunikací a veřejného prostranství vyžadují také profesně zdatné odborníky a techniku. Společnost I-TEC Czech pomáhá zájemcům při výběru vhodných strojů pro úklid, čištění a mytí a doporučuje vhodné pomocníky. To vše s ohledem na konkrétní potřeby klientů.

U vozidel pro údržbu komunikací se používá hned několik koncepcí nosičů výměnných nástaveb postavených na bázi komunálních nákladních automobilů (obvykle s pohonem 4 × 4) například pro zimní údržbu, zametání, kropení.

Mezi významné víceúčelové nosiče výměnných nástaveb používaných pro údržbu, čištění a mytí se synonymem pro univerzálnost, profesionalitu, provozní a ekonomickou výhodnost jednotlivých koncepcí se v posledním období stávají multifunkční nosiče nářadí značky Bonetti.

Koncepce nabízí mnoho výjimečných vlastností a technických řešení, která umožňují provozovatelům zajistit na zcela profesionální úrovni široké spektrum služeb počínaje jarním mechanickým čištěním komunikací pomocí kartáčů, kropiček a dopravního značení kolem vozovek.

Foto archiv/I-TEC Czech

(Celý příspěvek vyšel v Komunální technice 9/2023)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down