27.02.2019 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Traktory TYM: jistota v každém směru

Jihokorejské traktory TYM u nás zdomácněly. Jsou vyhledávané především pro uplatnění v komunální oblasti, zemědělských farmách, zahradnictví a ovocnářství či na sportovištích.

Společnost TYM (Tong Yang Moolsan) se sídlem v Soulu, v Jižní Koreji, byla založena v roce 1960 a má za sebou již více než pět dekád zkušeností s vývojem, výrobou a distribucí kvalitních traktorů a příslušenství do celého světa. Závod koncernu TYM vyrábí přes 16 000 traktorů ročně ve výkonovém rozpětí 19–130 koní.

Kvalitní, výkonné, cenově příznivé stroje

Není překvapením, že pro jihokorejského výrobce TYM je již standardem vynikající poměr vlastností kvality, výkonu a ceny. Pokrokově smýšlející management společnosti TYM čerpá ze zkušeností pracovníků vlastního výzkumně vývojového centra a také ze spolupráce s renomovanými dodavateli komponent pro traktorové odvětví.

Důraz je kladen na komfort, vynikající ergonomii ovládání a v neposlední řadě ekonomiku provozu, přičemž v těchto atributech se traktory TYM mohou směle srovnávat s předními světovými výrobci traktorů v dané kategorii. Také někteří z těchto výrobců traktorů důvěřují kvalitě produktů TYM, a to natolik, že i pod jejich vlastní značkou můžeme traktory TYM v rámci OEM spolupráce najít.

O spolehlivosti traktorů TYM se již 14 let přesvědčují i české a slovenské obce, farmy, živnostníci či sportoviště. Traktory této značky slouží zpravidla pro zimní a letní údržbu komunikací, práci s čelním nakladačem, údržbu zeleně travnatých povrchů, úklid či při náročném nasazení v lese a při dalších činnostech.

V Česku i na Slovensku jako doma

Traktory TYM mohou být v kategorii do 50 koní vybaveny podle potřeb uživatele mechanickou nebo hydrostatickou převodovkou. Ve vyšším výkonovém segmentu traktorů zákazníci volí mezi mechanickou převodovkou se synchronizovanou reverzací a řazením zpětného chodu pod zatížením PowerShuttle.

Všechny motory osazené v traktorech TYM splňují aktuální emisní normu. Mezi dodavatele motorů pro menší modely traktorů patří Mitsubishi a Yanmar, u středních a vyšších výkonových variant britský výrobce Perkins nebo německý Deutz.

Výhradním dovozcem značky TYM do České a Slovenské republiky je společnost TYM Central Europe s. r. o., dodávající traktory TYM zákazníkům čtrnáctým rokem. Společnost TYM Central Europe disponuje vlastním odborným personálem pro servis, náhradní díly a poradenství k traktorům a příslušenství. Centrální sklad náhradních dílů pro Česko a Slovensko se nachází v Brně, ústřední sklad pro celou Evropu je pak pod taktovkou výrobce TYM zavedený v Nizozemsku. Prodej a servis traktorů TYM i příslušenství je zabezpečen komplexním pokrytím prodejní a servisní sítě jak v České, tak Slovenské republice.*

(Podrobnosti v Komunální technice 2/2019)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down