22.12.2017 | 07:12

Šikovný pomocník při svozu odpadu

Lehké nákladní vozy Fuso Canter se dobře uplatní v různých oblastech komunálních služeb. Ať se jedná o nosiče kontejnerů, pracovní plošiny, valníky, sklápěče, nástavby na svoz odpadu, údržbu vozovek, kropicí nebo zametací vozy, vždy najdete vhodný podvozek.

Fuso Canter do České republiky dováží, prodává a servisuje síť autorizovaných prodejců a servisů, společných se značkou Mercedes-Benz, protože ve značce Fuso má výrobce Daimler A.G. většinový podíl. Široká a stabilní prodejní a servisní síť je zárukou dobrých služeb a spokojenosti zákazníků.

V České republice se značka Fuso Canter stala skoro již synonymem pro komunální vozidla s nástavbami tuzemské firmy SIMED s. r. o. Jedna z hlavních oblastí využití podvozků Fuso Canter je v oblasti svozu komunálního odpadu. Nástavby SIMED dokážou zhutnit a převézt jak odpadky z košů měst a obcí, tak pevný odpad z domácností, ale poradí si i s bioodpadem. Na překážku není ani tekutý nebo do kontejnerů shromažďovaný odpad.*

(Podrobnosti v Komunální technice 12/2017)