Renovační stroje pro trávníky pod novou značkou

Oranžovo-bílá technika značky Bobcat expanduje – s dobře známým logem rysa se budeme setkávat i na dalších strojích. Po rozšíření do oblasti kompaktních kolových nakladačů a traktorů, sekaček či hutnicí techniky Bobcat letos oznámil expanzi do segmentu techniky pro manipulaci s materiálem a dále kompresorů a mobilních generátorů.

Dalším příkladem expanze je oznámení, že osvědčené stroje RYAN pro renovaci trávníků budou dostupné od roku 2024 pod značkou Bobcat. Společnost Doosan Bobcat tak rozšiřuje svou globální strategii.

Tradice pokračuje

Stroje RYAN jsou v portfoliu Doosan Bobcat od roku 2020 po akvizici sekaček BOB-CAT a značek Steiner a RYAN od společnosti Schiller Grounds Care. RYAN vyrábí již více než 75 let spolehlivé stroje pro renovaci trávníků.

Nabízí jedinečná zařízení včetně aerifikátorů (obr. 1 a 2) vertikutátorů (obr. 3 a 4), slupovaček (obr. 5 a 6), odplevelovacích strojů a dalších speciálních produktů, které slouží profesionálům v oblasti terénních úprav a péče o pozemky )v různých odvětvích včetně golfu, sportovních trávníků, terénních úprav a v segmentu půjčoven.

Pod jednou střechou

V návaznosti na úspěch společnosti v nových produktových řadách, jako jsou sekačky, kompaktní traktory a zařízení pro údržbu pozemků, Bobcat sjednocuje a zefektivňuje označení všech svých produktů s cílem posílit celkovou hodnotu své značky, její rozpoznatelnost na trhu a zapamatovatelnost všech nabízených produktů u spotřebitelů. Cílem této změny je sjednotit očekávání zákazníka od značky Bobcat a dále rozšířit její působnost tak, aby byla dostupnější pro větší počet zákazníků na více místech.

„Bobcat je již desítky let uznávanou značkou, která je známá svou odolností a všestranností. Jsme hrdí na to, že ji můžeme rozšířit o nové kategorie výrobků a pomoci více lidem v dosažení jejich cílů,“ říká Scott Park, generální ředitel Doosan Bobcat. Začátkem tohoto roku společnost Doosan Bobcat oznámila, že její značky Doosan Industrial Vehicle a Doosan Portable Power přejdou v roce 2024 do produktového portfolia Bobcat v Evropě, na Středním východě, v Africe a na příslušných trzích po celém světě.

Na trhu příští rok

„Značka Bobcat zaznamenala v posledních letech výrazný nárůst. Rozšíříme ji inovativními způsoby, zavedeme ji do nových kategorií výrobků a zvýšíme tak, v rámci jedné společné značky, jejich potenciál,“ řekl Jeongwon Park, viceprezident pro marketing ve společnosti Doosan Bobcat EMEA.

S touto obnovenou identitou procházejí produkty RYAN designovými a estetickými změnami v souladu se současným stylem značky Bobcat. Zařízení pro renovaci trávníků se vyrábí ve výrobním závodě Doosan Bobcat ve městě Johnson Creek (Wisconsin, USA), kde bude produkce pokračovat i nadále.

Očekává se, že stroje Bobcat RYAN spolu s nově označenou technikou pro manipulaci s materiálem, kompresory a mobilními generátory bude možné zakoupit prostřednictvím rozsáhlé celosvětové sítě prodejců Doosan Bobcat v roce 2024. Stroje Bobcat a tyto nově označené produkty zůstávají součástí širšího portfolia Doosan Group.

Foto archiv/Bobcat

(Příspěvek vyšel v Komunální technice 11/2023)*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down