18.12.2018 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nástavby SIMED pro svoz odpadu

Firma SIMED ze Dvora Králové nad Labem je připravena a schopna dodat svým zákazníkům pro sběr a svoz odpadů různé typy nástaveb a jejich modifikace podle konkrétních potřeb uživatele.

Nejrozšířenější způsob sběru a svozu odpadů, obsahu odpadkových košů či pytlů je bezesporu pomocí nástaveb s funkcí stlačování odpadu typ LN. Tyto nástavby se dnes již vyrábějí v širokém rozsahu velikostí, a to od 2,7 až do 6,5 m3 – podle velikosti a nosnosti nosiče. Lisovací nástavby jsou vybaveny oboustrannými posuvnými dvířky pro výsyp košů a vhoz pytlů. Pro sběr odpadových nádob o objemech 110, 120 a 240 l je nástavba osazena hydraulickým bočním vyklápěcím zařízením. Nově je k dispozici také jednoramenné hákové nosiče kontejnerů.

Speciální nástavby s typovým označením LNB jsou určené pro sběr a svoz biologicky rozložitelných odpadů. Vyrábějí se ve dvou objemových variantách 5 a 7 m3. Obě jsou osazeny zadním univerzálním vyklápěčem pro nádoby 110, 120, 240 a 1100 l. Sběrná vana je kompletně vyrobena z nerezové oceli, což zaručuje její dlouhou životnost při svozu chemicky agresivních bioodpadů.

Pro potřeby zákazníků, kteří mají zavedený svoz odpadů pomocí jednoramenných hákových nosičů kontejnerů, dodává SIMED vozidla DURSO MULTIMOBIL s hákovými nosiči od firmy HYVA o výkonu 2,5 t. Dále nabízí také možnost dodání hákových nosičů HYVA i na vozy FUSO Canter.

Pro sběr a svoz tříděného odpadu, především skla, popřípadě plastu a papíru jsou určeny kontejnerové systémy s typovým označením KOS. Pro sběr obsahu odpadových nádob o velikostech 110, 120, 240 a 1100 l je kontejner osazen bočním univerzálním hydraulickým vyklápěcím zařízením. Tyto kontejnerové systémy se vyrábějí v objemech 9 a 12 m3 a hodí se pro vozidla o celkové hmotnosti od 8 do 14 t, popřípadě pro traktorové přívěsy osazené různými typy jednoramenných hákových nosičů. Pro lepší odsun materiálu z místa výsypu, a to bez nutnosti sklopení celého kontejneru, je možné tuto nástavbu dovybavit posuvnou zadní stěnou.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down