Kvalitní univerzál využitelný také v náročném terénu: Nezastavitelný americký Ventrac

Ventrac 4500 s extrémní svahovou dostupností 30° a výměnným systémem 30 nástaveb je dlouhé roky nejprodávanějším svahovým nosičem na světě. V poslední době se tento legendární pracovní stroj pro celoroční využití dostává v České republice i na Slovensku napříč obory mnohem více do podvědomí díky společnosti ITTEC. Během několika měsíců stačil nadchnout dostatek zákazníků na to, aby bylo pro letošek vyprodáno. Co stojí za jeho popularitou?

Ruce si mnou nejvíce technické služby, ale všestranné řešení potěšilo také obce, spravující rozsáhlé pozemky, které svým pracovníkům nyní mohou poskytnout efektivní a sofistikovaný nástroj pro dosažení lepších výsledků v kratším čase.

Pokud jde o stav veřejných ploch a komunikací, stává se Ventrac pro starosty našich obcí symbolem čistoty i bezpečnosti. Proto už nyní v rámci poradenství a na základě potvrzených objednávek probíhají přípravy dodávek pro rok nadcházející.

Multifunkční suverén

Americká mašina z prvotřídní oceli umí hravě nahradit až 30 strojů a její obsluha je vyloženě intuitivní záležitostí. Stále většímu využití napomáhá úspěšné rozšíření servisní a distribuční sítě. Novým obchodním partnerem pro Jižní Moravu a Vysočinu se stala například společnost TRAKTOSERVIS a pro východní Slovensko Tempus-trans s. r. o. Není tedy divu, že pořízení stroje, který tvoří v USA již od roku 1979 základ nejednoho byznysu, považuje čím dál tím více tuzemských firem a institucí za investici s nebývale rychlou návratností.

Ať jde o těžko přístupné travnaté plochy nebo ulice plné sněhu či listí, multifunkční ocelový suverén v každodenní praxi jasně demonstruje mimořádný potenciál. Robustní traktorový nosič je výsledkem spojení poctivé kovářské práce a jedinečné kloubové konstrukce, takže si poradí i v prudkém svahu a na místech, kde si běžná technika ani neškrtne.

Navíc je šetrný vůči povrchu. Neničí podloží, čímž někdy reálně předchází milionovým škodám. Vlivem nízkého tlaku na trávník za sebou nezanechává stopy a výsledný finiš definuje perfektní vzhled bez zbytků trávy. Díky zadnímu válci je viditelné pruhování. To nejvíce oceňují majitelé a správci golfových hřišť, fotbalových stadionů a dalších druhů sportovních areálů, ale také zámeckých zahrad a parků nebo třeba velkých farem. Promyšlené sezení klade důraz na zdraví a komfort člověka, který stroj obsluhuje mnohdy několik hodin v kuse.

Kam přijede, tam boduje

Společnost ITTEC představila svou vlajkovou loď pro komunální služby a údržbu na loňském Jičínském veletrhu KOBIT i v areálu hradu Loket u příležitosti nultého ročníku Setkání ředitelů technických služeb západočeského regionu. ITTEC je současně hrdým partnerem a podporovatelem několika důležitých sdružení a zástupci společnosti se těší jak z dosavadní synergie, tak na oboustranně výhodnou spolupráci v dalších letech.

Na konci letošního dubna tak byl Ventrac představený například v prostorách Hotelu Zámek Valeč, kde se konala valná hromada statutárních zástupců SVPS (Spolek veřejně prospěšných služeb). Fakt, že stroj pro 4 roční období s výkonem o síle traktoru rozhodně není z cukru, nýbrž kompletně z prvotřídní oceli, ocenili 5. května 2022 i účastníci předváděcí akce na 59. kongresu SKS (Sdružení komunálních služeb) ve Špindlerově Mlýně.

U sousedů na Slovensku se v krásném prostředí Štrbského Plesa uskutečnil sněm k 30. výročí od založení sdružení ZOVP. Ventrac v loňském roce kromě jiného usnadnil přípravu areálu pro hudební festival Rock for People a podílel se na obnově mateřské školky poničené tornádem v Moravské Nové Vsi.

Závěrem se nabízí prostá otázka. Chcete mít v garážích 30 různých strojů, anebo jediný multifunkční nosič? Platí-li druhá možnost, zástupci firmy ITTEC americkou legendu rádi představí i ve vaší obci nebo firmě!*

Foto archiv/ITTEC

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down