Hlavními tématy budou inovace a udržitelnost

DEVELON, dříve Doosan Construction Equipment, se poprvé objeví na veletrhu Intermat, pořádaném od 24. do 27. dubna 2024 v Paříži ve Francii. Expozice jistě přiláká značnou pozornost také díky novinkám a digitálním technologiím, které budou na této akci k vidění poprvé.

Chybět nebude například první evropská ukázka Concept-X 2.0, tedy řešení pro dálkové (autonomní) ovládání stavebních strojů, od něhož si Develon hodně slibuje. Mezi hlavní taháky bude patřit autonomní technika: dozer DD100-CX (foto) a pásové rypadlo DX225-CX.

Expozici budou tvořit dvě sekce s celkovou plochou 2024 m². Poprvé bude venku k vidění kombinace statické výstavy s předváděcí (demo) sekcí s širokou škálou produktů všech kategorií z firemního portfolia.

Koncept stánku bude potom založený na čtyřech pilířích – snižování emisí uhlíku, přechod na zelené technologie, kompaktnost a inovace. V tomto duchu se budou převážně prezentovat inovativní stroje a technologie, které podporují snižování emisí uhlíku a větší míru udržitelnosti při řešení světové klimatické krize.*

Foto archiv/Develon

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down