21.01.2023 | 07:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová značka stavebních strojů

Hyundai Doosan Infracore (HDI) představuje novou značku pro stavební stroje DEVELON, která nahradí dosud používanou značku DOOSAN. K této změně dochází rok a půl po začlenění HDI do struktury koncernu HD Hyundai. Ke změně globální identity značky dochází od 18. ledna 2023.

DEVELON je kombinací anglických slov Develop (rozvinout) a Onwards (vpřed). Symbolizuje odhodlání společnosti HDI dále inovovat a rozvíjet své produkty pro budoucnost.

Tento krok byl plánovaný již od změny vlastnické struktury v srpnu 2021. Nová značka je důležitým milníkem ve snaze společnosti stát se hlavním hráčem na poli stavebních strojů. Se značkou DEVELON přichází i nový vizuální styl strojů.

„Naše tři divize stavebních strojů již upevnily svá postavení klíčového pilíře obchodních aktivit HD Hyundai a vybudovaly pevný základ pro dosažení hlavních cílů a možné synergie v rychle se měnícím globálním ekonomickém prostředí,” uvedl Cho Young-cheul, generální ředitel HDI a pokračoval: „DEVELON bude lídrem na rychle se rozvíjejícím trhu elektrifikace a automatizace, a i nadále bude první volbou pro naše zákazníky.”

HDI plánuje představit podrobnosti k nové značce v rámci své virtuální akce New Brand Showcase na sociálních sítích během. Ukázka strojů s novou značkou DEVELON bude pak k dispozici na veletrhu CONEXPO-CON/AGG 2023, který se uskuteční v Las Vegas, USA letos v březnu.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down