Efektivní provoz s ekonomickým bonusem

Nové poznatky na úseku úklidu komunikací a veřejného prostranství vyžadují i profesně zdatné odborníky a techniku. Pro všechny tyto činnosti firma I-TEC Czech pomáhá a doporučuje svým klientům stroje, zařízení a vozidla. Vše záleží na výběru a potřebách zákazníka.

V optimální variantě lze dosáhnout velmi dobrých úspěchů nejen v provozu a údržbě strojního zařízení, ale i úspory v provozních nákladech. Filozofie nabídky je postavená na kvalitním manipulačním vozidle, nosiči nářadí s možností agregace různých zařízení.

Kam velcí nemohou…

V rámci péče o veřejné prostranství a úklid komunikací jako komplexu firma I-TEC Czech dodává lehká užitková vozidla ať tříkolová nebo čtyřkolová s motorizací jak na dieselový, tak benzínový pohon, na který se vážou ekologické varianty LPG a CNG.

Nejen městům a obcím je v dnešní době důležité jít naproti, ale i životnímu prostředí. Proto se vozidla Piaggio a Bonetti dají využít jako univerzální nosiče téměř ve všech aspektech při úklidu komunikací, chodníků a přilehlých ploch. Jejich předností je především velikost a vynikající manévrovatelnost, díky níž jsou dobrým pomocníkem nejen v místech, kde se již velká vozidla nedostanou, ale všude tam, kam kvůli své nosnosti ani vjet nemohou.

Nepřeberně nástaveb

Nejde jen o správný návrh a pořízení zařízení. Neméně důležitá je i pravidelná údržba. S modernizací doby přichází na trh různorodá technika a výběr té správné není někdy jednoduchý. Technika Piaggio a Bonetti se právem řadí mezi víceúčelová vozidla, která mohou sloužit pro celoroční silniční údržbu, a to nejen ve městech a obcích, ale i v nejrůznějším terénu nebo firemních areálech.

Pro náročnější – objemnější přepravu a další činnosti jsou vhodná vozidla Bonetti nebo Piaggio v modifikaci valník a sklápěč s nosností až 3000 kg podle podvozku. Ten lze osadit mnoha druhy nástaveb jako jsou například cisterna, mycí lišta, odmetací kartáč – i se zásobníkem na sběr nečistot a dalších znázorněných na obrázcích.*

Foto archiv/I-TEC Czech