02.01.2017 | 01:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zkušební nabídka usnadňuje vstup

Společnost MEWA se 42 pobočkami zásobuje podniky po celé Evropě pracovním a ochranným oblečením, čisticími utěrkami pro průmyslové využití, rohožemi a kompletním systémem služeb pro čištění součástek. Nejen o nové službě jsme hovořili s Michaelem Šubrtem, vedoucím prodeje firmy MEWA.

Můžete blíže popsat produktové portfolio společnosti MEWA a její služby pro zákazníky?

Firma MEWA, založená v roce 1908, je v současnosti jedním z předních poskytovatelů v oblasti textilního managementu. K nabídce služeb pro zákazníky nepatří jen kompletní zásobování čistícími utěrkami, ale také promyšlená koncepce komplexního poskytování služeb v oblasti pracovních oděvů. Oblečení pro práci v průmyslu a řemeslu připravíme, přivezeme, vyzvedneme, vyčistíme a opravíme ve sjednaných intervalech. MEWA přitom obléká firmy všech velikostí, od malé dílny na rohu ulice až po velký průmyslový podnik.

V České republice nabízíte od nedávna služby v oblasti pracovního oblečení také tak zvaně na zkoušku. Co k tomu firmu MEWA přimělo?

Jako vedoucí prodeje jsem nejen v přímém kontaktu se zákazníky, kteří náš systém pracovního oblečení již znají, ale také se společnostmi, které zatím využívají pouze náš systém čistících utěrek nebo jež služeb společnosti MEWA ještě nevyužívají vůbec. Na základě rozhovorů se ukázalo, že některé podniky by služby v oblasti pracovního oblečení nejdříve rády otestovaly, aby se tak mohly přesvědčit o jejich výhodách. Proto nám záleží na tom, aby ti, kteří se zatím neodvážili využít profesionálního dodavatele v oblasti textilu, mohli naši nabídku pracovního oblečení na krátkou smluvní dobu zcela nezávazně otestovat a osobně se přesvědčit o výhodách. Společnosti, které textilní management firmy MEWA přesvědčil, mohou kdykoli přejít na kompletní služby.

Jak to funguje v praxi?

Pro toto „oťukávání“ nabídky kompletních služeb po dobu minimálně tří měsíců vybrala MEWA dvě moderní a rozmanité kolekce. Nošené oblečení v pravidelných intervalech vyzvedneme, vypereme, popřípadě opravíme a opět přivezeme. První, MEWA PERFORMANCE, je moderní dvoubarevná kolekce pro pravé řemeslníky. Nabízí promyšlené detaily, jako je vyztužení materiálem Cordura v oblasti lokte a kolene, reflexní nášivky a kolenní kapsy. Přesvědčí nejen svou robustní a odolnou kvalitou tkaniny, ale také vzhledem. Druhou kolekcí je MEWA TWINSTAR, nezaměnitelná pro práci v průmyslu a řemeslech a vhodná pro mnoho oblastí. Oslovující vzhled, pohodlný střih, materiál příjemný na kůži a funkční detaily i řešení kapes garantují výrazně větší volnost pohybu a nejlepší pohodlí při nošení. Obě kolekce sestávající z bund, kalhot, montérek s laclem, kombinéz a Basics polotriček zajišťují perfektní symbiózu designu a pohodlí.

Jaké možnosti vybavení mají podniky ve zkušebním období k dispozici?

Na počátku spolupráce je individuální poradenství, v jehož rámci zjistí zaměstnanci společnosti MEWA spolu se zákazníkem individuální potřebu textilií. V sortimentu uvedených dvou kolekcí má zákazník na výběr různé balíčky vybavení. Na přání je možné systém kdykoli rozšířit, například firemním logem, jmenovkami a dalšími kolekcemi a barvami pracovního oblečení.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down