Výkonný a všestranně využitelný kloubový nakladač

Jak napovídá název, MultiOne je multifunkční stroj pro každodenní použití. Na českém trhu tuto italskou značku zastupuje již od roku 2015 firma P & L, spol. s r.o. Za tu dobu je v ČR více než 250 spokojených uživatelů těchto strojů.

MultiOne nabízí široké portfolio modelových řad. Zákazník si může vybírat z devíti modelů se spalovacím motorem a ze tří typů v bezemisní elektrické modifikaci. Jednotlivé řady se mezi sebou liší hlavně velikostí. Nejmenší stroj s označením 1.1 má celkovou hmotnost 398 kg, největší model 11.9 má provozní hmotnost 2840 Kg i s přídavným závažím. Jednotlivé kategorie se navíc liší vybavením, které je uzpůsobené pro konkrétní provozní podmínky.

S přidanou hodnotou

Kloubové nakladače MultiOne mají vysokou užitnou hodnotu. Mezi hlavní benefity patří teleskopický výložník, díky němuž může mít i malý kompaktní stroj dosah až 3,7 metru. Dalším velkým benefitem je široká škála přídavných adaptérů. Aktuálně je v nabídce více než 170 různých typů originálního příslušenství. Na stroje lze navíc agregovat spoustu dalších speciálních pracovních nástavců. Stroje MultiOne tak mají na rozdíl od podobných kloubových nakladačů klasické konstrukce možnost celoročního využití a současně mohou působit v nejrůznějších oblastech.

Mezi další přidané hodnoty nakladačů patří vysoká nosnost vzhledem ke kompaktní velikosti. Stroje lze navíc snadno přepravovat na různá místa na vozíku za autem, což je výhoda hlavně pro stavební, popřípadě zahradní firmy, které realizují své projekty přímo u zákazníků. Teleskopický výložník H konstrukce vyniká odolnou konstrukcí a dlouhou životností. Specialitkou MultiOne jsou nerozbitné plastové kryty. V běžném provozu manipulační techniky, kde není nouze o nejrůznější kontakty, to ocení každý klient.

Můžete vyzkoušet

Kdo je typickým uživatelem víceúčelového kloubového nakladače MultiOne? Tento stroj nachází uplatnění v provozech, kde se řeší celoroční údržba zeleně, cest, chodníků a úklid sněhu. Jedná se o obce, provozní areály, průmyslové objekty, hotely, parkoviště a další provozy. Díky svým kompaktním rozměrům MultiOne ocení také stavební firmy, které potřebují k většímu traktorbagru menší stroj, který se dostane do omezených prostor. To stejné platí i pro subjekty zabývající se realizací zahrad. Obecně stroj najde uplatnění ve všech provozech, kde se vyžaduje manipulace s nákladem. Kromě toho dokáže díky široké škále příslušenství zastat i další činnosti. Využití najde třeba i v zemědělském provozu nebo u domácích kutilů.

Díky bohatým zkušenostem s prodejem techniky MultiOne nabízí firma P & L i kvalitní poradenství a možnost si nakladač vyzkoušet právě v případě, kdy si zákazník není úplně jistý tím, jaký stroj by byl pro něj nejvhodnější. Využijte tedy možnost nás kontaktovat a nakladače si nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet.

Ing. Vlastimil Voda, P & L, spol. s r. o., produktový manažer značky MultiOne

Foto archiv firmy