23.04.2018 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Líbivé, ale především účinné a flexibilní nakladače

V roce 1969 byla založena italská rodinná firma CSF S.r. l. Původně se zabývala výrobou zemědělské mechanizace. Ke specializaci na výrobu multifunkčních nakladačů začala firma směřovat od roku 1998. První nakladače MultiOne S Series se objevily v roce 1999 a od tohoto data uvádí firma na trh novinky či přichází s inovacemi ve výrobním programu prakticky každým rokem.

Nakladače MultiOne zaujmou především svojí variabilitou, jsou možné agregace s více než 170 různými typy příslušenství. Jde o bezpečné stroje s vynikající manévrovatelností, kompaktními rozměry a nízkou hmotností vyrobené ze špičkových komponentů. Navíc na první pohled upoutají svým líbivým moderním designem.

Také v České republice jsou univerzální kloubové nakladače MultiOne z produkce italské společnosti CSF hodnotnými partnery mnoha uživatelů. Jejich výhradním dovozcem je firma P & L, s. r. o., s více než pětadvaceti lety zkušeností s prodejem a servisem techniky především pro zemědělství a komunální sektor.

U nových výrobních řad techniky společnosti CSF lze vypozorovat změny jak zvenčí, tak i zevnitř.  Nakladače MultiOne získaly inovativní design a jejich nové komponenty pocházejí od špičkových světových výrobců. Navíc je nově vyvinuté rámy posouvají opět o úroveň výše.*

Více v časopisu Komunální technika 4/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down