05.10.2018 | 07:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Úspěšná premiéra na veletrhu Pyrocar

V letošním roce představila Scania v rámci nové řady městských a distribučních vozidel také nové posádkové kabiny, které nacházejí uplatnění především u hasičů. Kabina nové generace vyniká prostorností, variabilitou, komfortem a bezpečností.

„Hasičská vozidla na podvozcích a s hnacím ústrojím Scania patří u nás k těm nejoblíbenějším. Bylo úžasné sledovat, jak si hasiči se zájmem prohlížejí naši novou posádkovou kabinu. Už minulá generace patřila k tomu nejlepšímu, co bylo na trhu k dispozici. Tato novinka je pak naprosto bezkonkurenční,“ říká obchodní manažer pro speciální vozidla Scania Petr Smola.

Veletrh Pyrocar, který se konal od 17. do 18. srpna v Přibyslavi, je největší oborovou akcí svého druhu v ČR. Na výstavu požární techniky se opět přišlo podívat několik desítek tisíc návštěvníků a registrováno bylo 352 hasičských vozidel.

„Pyrocar byl prvním veletrhem u nás, na kterém jsme představili naše nové posádkové kabiny. Do Přibyslavi jsme přivezli typ CP28. V nabídce máme také ještě prodlouženou a vyšší variantu,“ říká Petr Smola a dodává: „V komfortu, variabilitě a bezpečnosti patříme na absolutní špičku. Spolu s našimi výkonnými a spolehlivými motory i převodovkami pak tvoříme bezkonkurenční kombinaci pro jakýkoliv typ hasičského vozidla.“

Jeho slova potvrzuje i fakt, že mezi vystavenými vozy hasičských útvarů z celé republiky byla i řada Scanií. Chrání Letiště Václava Havla, Pražský hrad, využívají je téměř všechny krajské sbory i řada útvarů dobrovolných hasičů.*

(Podrobnosti v Komunální technice 9/2018)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down