Univerzální nosiče s širokým spektrem využití

Přední místa na trhu s univerzálními nosiči právem zaujímají vozidla a stroje značky Multicar a Hako. Nákupem techniky uvedených značek se zákazníkovi otevírá možnost širokého a celoročního využití. Ve východních Čechách jsou tyto značky zastoupeny společností Auto SAS s. r. o. Vedle nových nabízí také stroje repasované a k nim, samozřejmě, následné služby – od poradenství, přes servis, prodej náhradních dílů až po postupné vybavování techniky příslušnými nástavbami.

Vozidla Multicar a Hako jsou desítky let velmi oblíbená právě pro svou univerzálnost využití. Široká škála možných nástaveb umožňuje tyto stroje a vozidla používat celoročně.

Řešení s úsporami

Díky kvalitním podvozkům, hospodárným motorům a výkonné hydraulice je možné vozy využívat bez problému při zimním úklidu sněhu, zajištění sjízdnosti a schůdnosti komunikací, od jara do podzimu s příslušnými nástavbami pak pro veškeré úklidové a údržbové práce.

V poslední době jsou vozidla díky svému konstrukčnímu provedení využívána také pro kontejnerové systémy, které umožňují vozům Multicar být ještě všestrannějšími nosiči, kde se snoubí nejen výkon, ale i rychlost, s kterou je možné nástavby měnit a využívat.

Kontejnery pro přepravu materiálů, pro svoz odpadů včetně BIO, cisternové nástavby pro zkrápění a zálivku, sypače vozovek, speciální kontejnery pro štěpkování, vysávání listí a posečené trávy, plošiny pro převoz malé techniky a další a další možnosti využití po celý rok. Takto vybavená vozidla značně ulehčují vedoucím pracovníkům rozhodování o nasazení techniky a znamenají nejen úsporu času, strojů a také, v dnešní době stále více diskutovanou, úsporu pracovních sil.

Široká nabídka

Výhodou pro zákazníka je také možnost výběru ze široké nabídky strojů podle velikosti a způsobu využití. Pro nasazení techniky v menších lokalitách jsou vyráběna vozidla Multicar Tremo a Hako. Nosiče Hako Citymaster 600 a 1250 jsou výkonnými a obratnými stroji pro obce, části měst nebo firmy spravující areály a komunikace.

Stroje Tremo a Hako Citymaster 1600 potom díky své rychlosti, výkonu a univerzálnosti nabízejí využití hlavně ve městech. Tyto nosiče mohou zametat, vysávat, sekat, upravovat zeleň, mýt, zalévat, uklízet sníh od smetení až po frézování, sypat i solit... Asi bychom mohli vyjmenovávat další a další možnosti jejich využití.

Nové i repasované

Ve společnosti Auto SAS si může každý zájemce stroje prohlédnout, vyzkoušet a prodiskutovat také možnosti služeb souvisejících s jejich provozováním. Firma kromě nové techniky nabízí vše pro tato vozidla a stroje – servis, kompletní sortiment náhradních dílů, nákup v kamenné prodejně či v přehledném e-shopu www.sasparts.cz a v neposlední řadě i dodávky příslušných nástaveb. A to nejen pro daný stroj, ale také pro všechny ostatní vozy značek Hako a Multicar bez ohledu na rok jejich výroby. Technici si poradí s modely vozidel Multicar M 25, M26 i M30 Fumo, které již nějaký ten rok nesjíždí z výrobní linky.

Auto SAS není jen prodejcem nové techniky, ale je jednou z mála firem, která nabízí díky svému servisnímu zázemí také repasovaná vozidla Multicar a Hako. Díky této službě má zákazník vždy na výběr mezi novou nebo použitou repasovanou technikou. Ať už se rozhodne jakkoliv, vždy má jistotu, že využívá služeb profesionální firmy, pro kterou služby prodejem techniky nekončí. Právě naopak.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down