Tradiční výrobce nástaveb nezahálí

S nadcházejícím zimním obdobím musí být dodavatelé příslušné techniky opět připraveni splnit požadavky a poptávky po zimních nástavbách od zákazníků, přestože je vinou posledních mírných zim tato poptávka rok od roku menší.

Nicméně tak, jako musí být v pohotovosti všechny technické služby a jiné organizační složky, které zmírňují následky zimy, musí být v „pohotovosti“ i dodavatelé, aby mohli včas poskytnout odpovídající technické prostředky k tomuto „zmírňování“! Společnost Simed, o jejíchž produktech pojednávají následující řádky, nevyjímaje.

Osvědčená kombinace

Základním prostředkem pro zimní údržbu je bezesporu kombinace dvou nástaveb – sypač vozovek a čelní sněhová radlice. Tyto nástavby vyrábí Simed již více než 20 let. Zpočátku převážně pro vozidla Multicar, v dalších letech s příchodem jiných komunálních nosičů, především chodníkových, se jejich typy rozšiřovaly. V dnešní době vyrábí Simed již 12 objemových variant klasických sypačů od 0,2 do 4,0 m3. Dále společnost rozšířila sortiment o výrobu o výrobu dvoukomorových sypačů pro současný posyp dvěma posypovými materiály a nesené traktorové sypače o objemu 1,2 a 1,7 m3.

Také sortiment sněhových radlic se svojí šířkou od 1150 až do 4900 mm přizpůsobil různým typům a značkám: od malotraktorů, malých kloubových, velkých traktorových i ostatních nosičů až po nákladní vozidla kategorií N2 a N3. V nabídce má Simed různé konstrukční varianty: přímé či šípové variabilní radlice, pluhy s odklopným břitem nebo segmentové.

Třetí do party

Dále vzal Simed pro své zákazníky k této klasické dvojkombinaci nástaveb „do party“ třetí a nejdůležitější prostředek – univerzální komunální nosič Durso Multimobil. Od loňského roku je tak dodavatel techniky schopen vlastními silami poskytnout zákazníkům komplexní dodávku vozidla s nástavbami, aniž by byl závislý na jiných, konkurenčních nosičích.

Vozidlo Durso Multimobil je možné samozřejmě osadit také letními nástavbami, hákovými nosiči kontejnerů a speciálními lisovacími nástavbami pro svoz odpadů značky Simed.*

www,simed.cz

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down