Spolehliví pomocníci měst a obcí

Značka Case IH je známá především díky svým silným modelovým řadám Quadtrac, Magnum a Puma, s nimiž posouvá hranice polních prací. Právě díky zkušenostem s velkými traktory a s podporou zavedeného servisu může výrobce nabídnout plnohodnotné řešení i pro obce.

Farmall A

Jedná se konstrukčně i výbavou o nejjednodušší modely s velkým podílem mechanických komponentů. Jsou určené zájemcům o jednoduché, cenově dostupné a snadno ovládané traktory. Výborně se uplatňují jako náhrada starých strojů.

Majitel limitované edice Farmall 75 A Jiří Borzyk si velice pochvaluje zefektivnění práce: „S novým Farmallem jsem rychlejší, zvládnu udělat víc práce, a proto jsem mohl rozšířit svoje služby. K sekání trávy se sběrem přibylo mulčování a začal jsem jezdit s fekálním přívěsem.“

Nespornou výhodou proti starým traktorům je také pohodlí v kabině. Traktory Farmall A mají už v základní výbavě klimatizaci a pohodlnou vzduchem odpruženou sedačku řidiče. Strávit celý den v kabině pak není utrpení, ale výsada. U modelů Farmall A nechybí ani druhá spolujezdce, která v kabině nepřekáží. Přísné ekologické normy splňuje motor i bez AdBlue a spotřeba je proti starším modelům také nižší.

Díky kvalitnímu traktoru je možné změnit koncepci údržby obce. Moderní výkonné stroje výrazně šetří provozní náklady, mají nižší spotřebu paliva a jsou rychlejší. Pomohou například otevřít dveře k novým ziskovým projektům.

(Podrobnosti v Komunální technice 4/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down