09.01.2017 | 09:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Soupravy pro svoz odpadu všeho druhu

Produkce a využívání odpadu patří mezi prioritní problémy současnosti. Hledají a zavádějí se metody pro systém tříděného sběru. Značnou část odpadu je navíc možno využít jako druhotný zdroj surovin. Proto je vhodné odpad třídit a neustále zvažovat, co z něj můžeme dále využít.

Společnost I-Tec Czech dodává především vozidla a nástavby určené ke svozu odpadu. Je schopna podle potřeb zákazníků poskytnout vozy od kategorie motocyklů, tříkolek, čtyřkolek až po klasické „náklaďáky“ kategorie N3.

Hlavními rozhodovacími faktory pro pořízení této techniky jsou rozsah činnosti, rozlehlost regionu či terénní, klimatické a průjezdní podmínky. Firma je schopna řešit klientovu problematiku při svozu odpadů, poskytnout kvalifikovanou pomoc při řešení problémů a dokáže dodat celou flotilu vozidel pro tuto činnost, a to v rozmezí od 2 m3 až 32 m3 objemu nástavby.

Malé svozové vozidlo Piaggio s kapacitou sběrné vany 2 až 3 m3 umožňuje překládku odpadu do jiného vozu. Výška vykládky činí 140 cm. Nástavba je vodotěsná, má převraceč nádob 110 až 360 litrů. Šíře vozu vynikajícího nízkou spotřebou PHM je 140 cm. Větší svozové vozidlo na podvozku Bonetti dokáže pojmout i kontejner 2 x 110 a až 360 l, a to v provedení s lineárním stlačováním o objemu 4,5 m3 a poměru lisování 1 : 3. Vykládka je opět se zvýšenou hranou.*

Podrobnosti v Komunální technice 12/2016

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down