19.12.2018 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Sněžné lišky letos nosí kožichy naruby

Před každou zimou se zpravidla objevila cenově zvýhodněná sestava SnowFox (sněžná liška) z traktoru John Deere a nářadí pro zimní údržbu. Letos je to naruby – traktor si vyberete, přesně takový, jaký potřebujete! Prodejci na něj dodají vybrané nářadí za akční ceny.

Jako na vánoční stromek, vlastně lépe psáno STROMek, protože tuhle letošní lákavou akci SnowFox opět připravila firma STROM PRAHA, a. s., dovozce techniky John Deere, ve spolupráci se svými středisky a smluvními prodejci po celé České republice.

Proč je to letos jinak? Vždyť výběr jednoho dvou traktorů s přesně vymezeným nářadím za akční cenu by byl jednodušší a přehlednější jak pro vás, tak pro prodejce. Jenže takový stroj by pro někoho mohl být třeba příliš velký, těžký nebo naopak slabý…

Ani ta nejlepší střela se v tomto případě zkrátka nedokáže přesně trefit do terče, jelikož ty jsou v komunálních službách značně rozmanité. Proto ji letos vypálíte vy sami – sáhnete po traktoru, který vám bude sedět jako sako šité na míru, a ozdobíte si jej zlevněným nářadím za snížené ceny. Jednoduchost a přehlednost se sice mohou někomu líbit, ale svoboda výběru je přece lepší.

Jaký traktor ale vybrat? Ve stáji John Deere se nemůžete splést. Vždy bude spolehlivý, jednoduchý a přitom vyspělý, poháněný úsporným a výkonným tříválcem či čtyřválcem. Bude mít pohon všech kol s uzávěrkou diferenciálu zadní nápravy, plynulou hydrostatickou převodovku ovládanou pedály TwinTouch, hydraulické řízení, stavitelný volant a seřiditelnou pohodlnou sedačku s vysokým opěradlem, jakož i výkonnou hydrauliku s vnějšími okruhy a silný tříbodový závěs kategorie 1, spojku nezávislého vývodového hřídele s 540 ot/min uloženou kvůli delší životnosti v olejové lázni, stejně jako disky kotoučových provozních brzd.

A bude všestranný, neboť si jej můžete vybavit vyhřívanou kabinou, čelním nakladačem John Deere, středním a předním vývodovým hřídelem, případně předním závěsem nezbytným pro radlici, kartáč a sněhovou frézu.*

(Podrobnosti v Komunální technice 12/2018)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down