02.01.2017 | 01:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Tradiční český výrobce je na zimu připraven

S nadcházejícím kalendářním zimním obdobím musíme být opět připraveni splnit požadavky a poptávky po zimních nástavbách od našich zákazníků, přestože je, bohužel, vinou posledních mírných zim, tato poptávka rok od roku menší.

Nicméně tak, jako musí být v pohotovosti všechny technické služby a jiné organizační složky, které zmírňují následky zimy, musíme být v „pohotovosti“ i my, abychom mohli včas poskytnout odpovídající technické prostředky k tomuto „zmírňování“!

Základním prostředkem pro zimní údržbu je bezesporu kombinace dvou nástaveb – sypač vozovek a čelní sněhová radlice. Tyto nástavby vyrábí naše společnost již přes 20 let, v prvních letech převážně pro nosiče Multicar, v dalších letech, s příchodem jiných komunálních nosičů, především chodníkových, se jejich typy rozšiřovaly.

V dnešní době se vyrábí již 12 objemových variant klasických sypačů od 0,2 m3 do 4,0 m3. Dále byl náš sortiment rozšířen o výrobu dvoukomorových sypačů pro současný posyp dvěma druhy materiálů materiály a nesené traktorové sypače o objemu 1,2 m3 a 1,7 m3.

Také sortiment sněhových radlic se svojí šířkou od 1150 mm až do 4900 mm se přizpůsobil různým typům a značkám nosičů od malotraktorů, kloubových nosičů, nosičů do 3,5 t, traktorů až pro nákladní vozidla kategorie N2 a N3. V nabídce máme různé konstrukční varianty: přímé nebo šípové variabilní radlice, radlice s odklopným břitem nebo segmentové.

Dále jsme pro naše zákazníky k této klasické dvojkombinaci nástaveb vzali „do party“ třetí a ten nejdůležitější prostředek – univerzální komunální nosič Durso Multimobil – snímky. Od loňského roku tak jsme schopni vlastními silami dodat zákazníkům komplexní vozidlo s nástavbami, aniž bychom byli závislí na jiných, konkurenčních nosičích. Vozidlo Durso Multimobil jsme pochopitelně schopni osadit také našimi letními nástavbami, hákovými nosiči kontejnerů a speciálními lisovacími nástavbami pro svoz odpadů.

Pevně věříme, že zákazníci, kteří stále ještě preferují české výrobce a české výrobky si cestu k našim nástavbám jistě najdou letos i v dalších letech.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down