09.06.2019 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Šikovné paže zcela zdarma

Jednodušeji už to nejde – traktorem najedete k odstavenému čelnímu nakladači tak, aby jeho přední náprava podtrhla podpěru, a nakladač sám hladce zapadne do svých čepů. Žádná námaha ani žádné nářadí, nic nepotřebujete, stačí propojit hydrauliku a můžete vyrazit.

Čelní nakladače John Deere Quik-Park nejsou žádnou novinkou, známe je už několik let. Novinkou je, že nyní dostanete jeden z nich k zakoupenému traktoru John Deere 1026R zdarma. Jde o typ John Deere H120, vyvinutý přímo pro tento traktor.

Proto tento dárek v celkové hodnotě 120 460 Kč (99 554 Kč bez DPH) umí využít veškerou sílu motoru a díky sladěným rozměrům je celá souprava pěkně stabilní, bezpečná, hlavně s patřičným dotížením pomocí závaží neseného v zadním tříbodovém závěsu. Díky pověstné kvalitě techniky z jelení stáje sedí čepy bez vůlí ve svých pouzdrech a při práci tudíž nezaznamenáte žádné vůle, rázy ani skřípání.

Traktor John Deere 1026R je připravený sloužit spolehlivě a dlouho. Potěší ale nejen svojí výdrží, nýbrž i nenáročností, vycházející především z nízké hmotnosti a hospodárného motoru – atmosférického, vodou chlazeného vznětového tříválce s objemem 1,1 litru a výkonem 18 kW (25,2 koně). Ten svého nejvyššího točivého momentu 63,7 Nm dosahuje při 1900 otáčkách za minutu a samozřejmě plní emisní normu Tier 4. I přes své kompaktní rozměry je John Deere 1026R jedním z nejvšestrannějších a nejlépe vybavených traktorů této americké legendy. Teď k němu dostanete zdarma i silné paže v podobě čelního nakladače John Deere H120, s nimiž se stane ještě šikovnějším a praktičtějším nářadím.

Jde o mimořádně atraktivní nabídku, která se jen tak neopakuje, platí od 1. května do 30. září 2019. Zastavte se u svého nejbližšího prodejce techniky John Deere a sami si vyzkoušejte, jak rychle a snadno se dá připojovat i odkládat nářadí traktoru. Budete překvapeni.*

Pavel Pánek

(Podrobnosti v Komunální technice 5/2019)

 

 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down