Se dvojicí prestižních mezinárodních cen

Společnost Doosan Infracore Europe oznámila, že její pásová rypadla získala v roce 2020 ocenění Lowest Cost of Ownership (LCO) za nejnižší náklady na vlastnictví a Highest Retained Value (HRV) za nejvyšší zůstatkovou hodnotu.

Ceny uděluje renomovaná organizace EquipmentWatch. Již třetím rokem po sobě získalo třicetitunové rypadlo Doosan DX300LC-5 (vlevo) ocenění LCO v kategorii středně těžkých pásových rypadel; 18,5tunové DX180LC-5 (vpravo) obdrželo cenu HRV v kategorii malých pásových rypadel.

LCO a HRV Award jsou jediná ocenění svého druhu v oboru založená na empirických datech o dlouhodobých nákladech na těžké a kompaktní stroje. Soutěž pořádá organizace EquipmentWatch, světová špička v oblasti dat, softwaru a znalostí týkajících se oboru těžkých strojů.

V rámci ocenění LCO probíhají nominace v 20 různých kategoriích strojů, které vykazují nejnižší náklady na vlastnictví v průběhu pěti let. Vítězi ocenění HRV jsou modely, které si v rámci svého příslušného typu zařízení po pěti letech zachovají nejvyšší procento své původní hodnoty.

Gilles Bendaoud, viceprezident pro obchod a marketing, Doosan Infracore Europe, uvedl: „Celkové náklady na vlastnictví a zachování hodnoty jsou pravděpodobně nejdůležitějšími aspekty, které kupující při nákupu zařízení berou v úvahu. Ocenění ukazuje, že stroje Doosan jsou vysoce hodnoceny pro kvalitu a ideální poměr cena-výkon.“*

(Podrobnosti v Komunální technice 10/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down