Rozsáhlá řadu produktů pro manipulaci

Na veletrhu LogiMAT 2024 (19.-21. 3. 2024, výstaviště Stuttgart, SRN) bude vůbec poprvé představena rozsáhlá řada produktů Bobcat pro manipulaci s materiálem.

Globální změna značky a integrace divize Doosan Industrial Vehicle (DIV) s řadou vysokozdvižných vozíků a skladové techniky pod značku Bobcat nabídne zákazníkům další řešení, která jim pomohou zefektivnit logistiku. Od začátku letošního roku se všechny stroje pro manipulaci s materiálem společnosti vyrábějí v charakteristických barvách značky Bobcat – bílé a oranžové.

Rozšířená nabídka pro víc zákazníků

Značka Bobcat je celosvětově proslulá svojí rozsáhlou řadou kompaktních strojů, které se používají ve stavebnictví, zemědělství, při úpravách terénu, demolicích, recyklaci a v mnoha dalších odvětvích. Nakladače a teleskopické manipulátory, které mohou být opatřeny příslušenstvím, jako jsou paletizační vidle, lžíce, drapáky, nosiče balíků nebo vyklápěcí zásobníky, se nejčastěji používají pro manipulaci s materiálem a logistické úkony. Přidání kompletní řady dieselových a elektrických vysokozdvižných vozíků a ostatní skladové techniky je jen přirozeným rozšířením řady produktů Bobcat.

„Díky našemu dlouhotrvajícímu závazku k inovacím jsme výrazně rozšířili naše produktové portfolio s cílem uspokojit potřeby nejen našich současných zákazníků, ale také je inspirovat a umožnit novým klientům překonat ty nejtěžší výzvy,“ uvedl Scott Park, generální ředitel a místopředseda představenstva Doosan Bobcat a pokračoval: „Díky rozšířené nabídce řešení můžeme pomoci ještě většímu počtu zákazníků zvládnout mnohem více práce.“

Co bude k vidění?

Na veletrhu LogiMAT 2024 představí Bobcat svou nabídku dieselových a elektrických vysokozdvižných vozíků, dosahové vozíky typu „retrak“ a skladovou techniku, jako jsou paletové vozíky a zakladače. K dispozici bude také superkompaktní teleskopický manipulátor Bobcat TL25.60, který díky svým kompaktním rozměrům a výborné manévrovatelnosti umožňuje práci v úzkých prostoráeh, a to bez jakýchkoli kompromisů v oblasti výkonu.

Mezi produkty pro manipulaci s materiálem ve stánku najdete:

Dieselové vysokozdvižné vozíky:

  • D160S-9
  • D50SC-9

Elektrické vysokozdvižné vozíky:

  • B25NS
  • B20X-7 Plus
  • B80NS

Vysokozdvižné (dosahové) vozíky typu „retrak“:

  • BR16J-9

Skladová technika:

  • BPL18S-7 ruční paletový vozík
  • BPR20S-7 paletový vozík s pojezdem
  • BDR13S-7 dvoupaletový zakladač
  • LSM12N-7 paletový zakladač

Tyto modely jsou reprezentativní ukázkou rozsáhlého sortimentu produktů Bobcat pro logistiku a manipulaci s materiálem. Jedná se o zástupce různých produktových řad: dieselové vysokozdvižné vozíky s nosností od 2 do 16 tun, vysokozdvižné vozíky s pohonem na LPG s nosností od 2 do 7 tun a elektrické vysokozdvižné vozíky s nosností od 1,2 do 10 tun. Do posledně jmenovaného segmentu patří také řada tříkolových elektrických vysokozdvižných vozíků pro lehkou práci s nosností od 1,2 do 2 tun. Další produkty pro skladové práce zahrnují paletové vozíky, zakladače a „retraky“.

Ilustrační foto archiv/Bobcat

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down