20.12.2023 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Revoluční akumulátorový zvedák

Husqvarna uvádí ve spolupráci se společností Skylotec, průkopníkem v inovativních lezeckých řešeních, na trh svou průlomovou novinku pro profesionály z oblasti péče o stromy. Akumulátorový zvedák Husqvarna Power Ascender změní způsob, jakým se arboristé pohybují v korunách stromů, a usnadní jim práci.

Zvedák je navržen s ohledem na přesnost a efektivitu. Díky své kompaktní velikosti a silnému výkonu umožňuje profesionálům bez námahy vystoupat do vysokých pater stromů, zefektivnit tento proces a umožnit jim rychle se pustit do práce.

„S Husqvarna Power Ascender otevíráme novou kapitolu v oblasti arboristiky. Tento zvedák nejenže zásadně mění způsob, jakým se arboristé dostávají na svá pracoviště, ale také nastavuje nový standard pro efektivitu a bezpečnost práce v korunách stromů. A to vše za cenu, která je pro naše zákazníky velmi atraktivní,“ představil přelomový vynález Johan Hallendorff, ředitel produktového managementu řetězových pil ve společnosti Husqvarna.

 Akumulátor se nemění

Nový akumulátorový zvedák využívá výkonný a osvědčený akumulátorový systém Husqvarna BLi-X, což znamená, že stejné akumulátory Husqvarna můžete použít také u již existujících produktů této značky. Jeho použití je velmi jednoduché, stačí ho připojit kdekoliv na lano, díky čemuž může arborista i se svým nářadím a dalším vybavením bez námahy vystoupat do korun stromů. Unese přitom až 185 kilo váhy.

O firmě Skylotec

Společnost se sídlem v Německu byla založena v roce 1947 a je jedním z předních výrobců osobních ochranných prostředků proti pádům z výšky a bezpečnostních systémů v oblasti průmyslu a sportu. Rodinná společnost stojí za zařízením, které kombinuje bezpečnost, funkčnost a uživatelsky přívětivou aplikaci. Firma se opírá o více než 75 let zkušeností ve vývoji a výrobě ochranných prostředků. V současnosti zaměstnává kolem 950 lidí po celém světě a má vlastní výrobní závody v Německu, Itálii, Maďarsku, Rumunsku, Švédsku a Slovinsku.

 „Spolupráce se společností Husqvarna představuje milník v naší společné ambici učinit pracovní den pro arboristy po celém světě ještě lepší,“ řekl Kai Rinklake, generální ředitel společnosti Skylotec.

Akumulátorový zvedák Husqvarna Power Ascender bude v prodeji u vybraných partnerů od 1. ledna 2024.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down