Registrace na veletrh demopark 2025 spuštěna. Zarezervujte si výstavní prostor již nyní!

Největší evropská výstava techniky pro údržbu zeleně a další účely pod širým nebem, inovativní veletrh demopark, se uskuteční od 22. do 24. června 2025.

Výrobci strojů a zařízení pro zahradnictví, terénní úpravy, údržbu trávníků, golfových hřišť a příbuzné obory se mohou zaregistrovat již nyní a rezervovat si místo.

Nová koncepce

„Proměňujeme inovace v zážitek – praktický a široký,“ říká ředitel výstavy demopark Dr. Tobias Ehrhard a pokračuje: „Náš projektový tým již naplno pracuje na tom, abychom zajistili, že příští rok zažijeme vzrušující veletrh se širokou škálou technologií, efektivními diskusemi a zajímavými setkáními. Díky inovacím v koncepci akce bude návštěva ještě efektivnější a zajímavější. Plánujeme zde zřídit kampus jako živé místo pro setkávání zástupců „zeleného sektoru“ s odbornými prezentacemi a ukázkami techniky.“

Veletrh demopark 2025 nabídne technologie a ukázky strojů na více než 250 000 m2 (25 ha!). Návštěvníky čeká unikátní nabídka strojů, zařízení a softwarových systémů. V současné době se připravuje odborný program s řadou inovativních témat týkajících se například komunální techniky, údržby trávníků a golfových hřišť.

High-tech v praxi

„To, co nás odlišuje od ostatních, jsou praktické ukázky. Většinu vystavených produktů si lze vyzkoušet přímo na místě," vysvětluje Ehrhard. Ukázkové oblasti uspořádané podle jednotlivých segmentů dělají z demoparku nepostradatelnou přehlídku strojů a technologií pro krajináře a profesionály zabývající se údržbou zeleně. Tradičně se budou udělovat medaile pro nejzajímavější inovace.

Registrace online

Výstavní stánky a předváděcí plochy více než 400 vystavovatelů z celé Evropy navštívilo na minulém demoparku 33 000 odborných návštěvníků ze 16 zemí. Zájemci z řad vystavovatelů se mohou registrovat na demopark 2025 online přímo na www.demopark.de. Uzávěrka je 30. září 2024.*

Ilustrační foto archiv/demopark

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down