Pronájem oblečení s řadou výhod

Každý, kdo se pohybuje v odvětví řemesel, potřebuje pracovní oblečení přesně šité na míru danému prostředí. První otázka, která často vyvstává, zní: Pronajmout, nebo koupit?

Nákup se zdá jako jednodušší a rychlejší řešení. Zapomíná se však na následnou logistiku – kdo špinavé oblečení vypere? Kdo se postará o opravu poškozených kalhot nebo bund? Co se stane, když bude potřeba přiobjednat oblečení pro nové zaměstnance? Odpovědi na tyto a další otázky zná profesionální poskytovatel textilních služeb.

Zapůjčení oblečení s kompletním servisem

Extrémně odolné, flexibilní pracovní oděvy, které dlouhodobě odolávají náročným pracovním výzvám za každého počasí. Přesně na to se specializuje společnost MEWA. Navíc v udržitelném, opakovaně použitelném systému.

Jako jednička na evropském trhu firma poskytuje i podporu při výběru vhodného oblečení. Zákazníci si mohou být jistí zohledněním platných norem a požadavků na ochranu pro příslušná odvětví. Součástí balíčku je pořízení, skladování a péče, ale také úpravy velikosti, dodatečné nákupy a opravy.

Na rozdíl od varianty „udělej si sám“ jsou náklady díky servisní smlouvě od začátku plánovatelné a transparentní. Navíc komplexně certifikovaní poskytovatelé služeb, k nimž patří MEWA, zajistí zákazníkům nejen hygienicky dokonalé oblečení, ale také to, aby péče o jejich oděvy byla maximálně energeticky úsporná a šetrná k životnímu prostředí.

Různé kolekce pro různé požadavky

Pracovní oblečení pro stavebnictví musí být především odolné, a to i vůči povětrnostním vlivům. Elastické, prodyšné tkaniny a ergonomické střihy zajišťují maximální volnost pohybu s optimálním pohodlím při nošení. V závislosti na oblasti využití a požadavcích je na výběr velké množství variant. Vyplatí se proto sortiment důkladně prozkoumat.

Například MEWA má čtyři kolekce určené speciálně pro řemeslné podniky v oblasti stavebnictví. Pro práci venku i uvnitř. MEWA Move, MEWA Dynamic Construct, MEWA Outdoor a MEWA Peak se liší v mnoha ohledech. Kromě jiného typem a rozmístěním pružných nebo vyztužených ploch, vybavením kapsami, poutky, ale také vhodností pro venkovní použití.

MEWA Peak je pracovní oblečení, které si lze pronajmout s veškerým servisem. Kombinuje ekologii a komfort při nošení. Spojuje vlastnosti sportovního oblečení regulujícího tělesnou teplotu s textiliemi šetrnými k životnímu prostředí. Použitý polyester se skládá ze 75 % z recyklovaných PET lahví, což je důležité pro společnosti, které podporují udržitelnost.*

Foto archiv/MEWA

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down