13.12.2019 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Velmi široký výběr svozových nástaveb

Současný vývoj ve svozu odpadů ovlivňují především nároky klientů na výkon, rychlost, kvalitu a cenu. Čím dál tím víc se ale v této souvislosti rozšiřují nové technologie, počínaje identifikací, přes vážení až po inovativní řešení pro smart cities neboli chytrá města.

Nadnárodní holding TERBERG RosRoca má v Evropě hned několik výrobních společností: v Nizozemsku, ve Španělsku, Velké Británii, Francii a Německu. Portfolio těchto firem zahrnuje úplnou škálu techniky na svoz odpadu.

Nástavby jsou k dispozici se zadním, bočním nebo předním plněním. Velmi široká je také škála vyklápěčů odpadových nádob a kontejnerů, a to s mechanickým nebo automatickým ovládáním, s možností integrovaného dynamického vážení, k dispozici jsou industriální vyklápěče pro velkoobjemové kontejnery, další slouží pro podzemní kontejnery. V nabídce najdeme rovněž myčky odpadových nádob, maloobjemové nástavby na svoz odpadu nebo již zmíněná řešení pro smart cities.

Holding TERBERG RosRoca je dominantním výrobcem odpadových technologií v Evropě a současně udává i světové trendy v segmentu technologií pro nakládání s odpady. Řadí se tak na první místo v celosvětovém měřítku.

Od roku 2011 montuje společnost HANES, výhradní zástupce výrobků holdingu TERBERG RosRoca pro Českou a Slovenskou republiku, nástavby OLYMPUS ve své centrále v Praze. Za osm let získala mnoho zkušeností. Nástavby totiž montuje na podvozky nejenom pro české a slovenské zákazníky, ale veškerou volnou kapacitu vyplňuje montážemi pro klienty z východní Evropy, především pak Polska.

„Jak se říká, zkušenost dělá mistry. S velkou pokorou to lze tvrdit i o naší práci. V posledních letech je čím dál víc nástaveb vybaveno vážicími systémy, automatickými vyklápěči nebo identifikací nádob. Proto je pořád co se učit. Zkušenosti se nám daří prodat, těšíme se čím dál větší oblibě u zákazníků a náš podíl na trhu rok od roku roste. Našim klientům si dovolím závěrem roku poděkovat za projevenou důvěru a zaměstnancům potom za skvěle odvedenou práci,“ říká jednatel firmy HANES Filip Hachle.*

(Podrobnosti v Komunální technice 12/2019)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down