19.06.2021 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Servis, který čerpá z obnovitelných zdrojů

Po devíti měsících od začátku stavby byl 1. června v Mladé Boleslavi otevřen jeden z nejmodernějších a nejekologičtějších servisů Scania v Evropě. Kromě kvalitních služeb byl velký důraz kladen také na udržitelnost provozu.

Scania nabízí udržitelná řešení nejen svým zákazníkům, ale sama se snaží jít příkladem. Proto je nový servis napojený na tzv. zelenou energii, která pochází z obnovitelných zdrojů a část spotřeby elektrické energie pokrývají fotovoltaické panely umístěné na střeše budovy. K vytápění slouží tepelná čerpadla a k zajištění kvalitních oprav, komfortu zaměstnanců a bezpečnosti práce přispívá také vyhřívaná podlaha přímo v prostorách dílny. Pro klienty s vozidly na CNG a LNG je připraveno speciální servisní místo a zkapalněný zemní plyn lze pak natankovat přímo na sousední čerpací stanici společnosti GasNet.

Společnost Scania tak stále pokračuje ve svých investicích do servisní sítě, aby zákazníkům nabídla lepší dostupnost a kvalitu služeb. Servis, který je otevřen 7 dní v týdnu od 7 do 19 hodin, se nachází na strategickém místě v bezprostřední blízkosti dálnice D10 na adrese: Průmyslová 1315, 293 06 Kosmonosy.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down