Nová telematická služba informuje o parku techniky

Bobcat, globální značka kompaktních strojů a inovativních řešení pro stavebnictví a další obory, oznámila v Evropě spuštění nové předplacené telematické služby Machine IQ. Je navržená tak, aby uživatelům poskytovala neustálý přístup k důležitým informacím o strojích. K dispozici je ve dvou balíčcích – Standard a Premium – pro zákazníky i prodejce.

Služba umožňuje vzdáleně kontrolovat stav strojů a sledovat informace, které přispívají k jejich lepší údržbě, bezpečnosti i výkonu. Tento jednoduchý a výkonný nástroj umožňuje maximálně využívat techniku a současně chránit investice.

Informuje a chrání

Se systémem Machine IQ zákazníci získají nepřetržitý přístup k důležitým informacím o strojích z chytrých telefonů nebo počítačů. Díky tomu lze optimalizovat jejich využití a rozvrhnout zakázky pro maximální ziskovost. Oznámení o údržbě usnadňují plánování servisu, což šetří čas a peníze.

Připojení k datům nejen zvyšuje produktivitu, ale také snižuje stres. Služba zvyšuje úroveň zabezpečení strojů tím, že uživatelům umožňuje vytyčovat geografické oblasti pro jejich provoz strojů. Zákazníci tak mají jistotu, že mají dobře chráněnou techniku, a to i díky upozornění, která například varují, když dojde k jejímu neoprávněnému pohybu.

Instalace z výroby i v terénu

Systém Machine IQ je u řady strojů instalovaný přímo ve výrobě, a lze jej snadno nainstalovat na kompatibilní techniku Bobcat také v terénu. Zákazníci se mohou obrátit na místního prodejce a ověřit kompatibilitu svých strojů. Prodejci a klienti si mohou vybrat ze dvou možností: balíček Standard se základní telematikou a balíček Premium s přidanými pokročilými funkcemi.

Přístup ke službě Machine IQ je možné získat na webové adrese my.bobcat.com, kde si zájemce vytvoří účet a přihlásí se. Popřípadě si lze stáhnout mobilní aplikaci pro službu z obchodu Google Play/Apple Store.*

Další informace o systému Bobcat Machine IQ naleznete zde. Video o službě Machine IQ v akci je tady.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down