Nová pobočka jako dárek k třicátinám

Společnost GUMEX, která se zabývá výrobou průmyslových hadic a těsnění a letos slaví 30 let existence, učinila začátkem ledna strategický krok, když přesunula svou pobočku z Moravan na výhodnější místo – přímo do Brna.

Díky nové adrese GUMEX posouvá hranice dostupnosti svých služeb v celém regionu. Po Praze, Hradci Králové, Plzni a Strážnici a Bratislavě má tak nově své zastoupení také v jihomoravské metropoli.

Výroba i centrální sklad

„Tato změna neznamená jen přesun místa, ale zdůrazňuje závazek naší společnosti poskytovat klientům lepší podmínky spolupráce, větší pohodlí a jednodušší přístup celého výrobního sortimentu a služeb. Vnímáme to jako krok vpřed k větší efektivitě, flexibilitě a uspokojení potřeb zákazníků napříč regionem,“ vysvětluje stěhování Libor Sedláček, spolumajitel firmy GUMEX a její marketingový ředitel.

Nová moderní hala o rozloze 3300 m2 disponuje vyšší kapacitou. Na rozdíl od původního menšího skladu ve Strážnici, kde firma před 30 lety vznikla jako malý rodinný podnik, umožní efektivnější zpracování objednávek, a tím pádem také rychlejší přístup zboží pro zákazníky z regionu.

„Od března bude hala sloužit i jako moderní centrální sklad, čímž se nám podaří ještě víc zrychlit expedici zboží. V Brně se budeme nadále specializovat na výrobu průmyslových a hydraulických hadic s koncovkami na míru stejně jako na další přizpůsobené operace typu řezání a sekání trubiček a hadiček tak, jak byli zákazníci dosud zvyklí. Kromě toho sem ze Slovenska přesuneme zařízení na výrobu hliníkových a nerezových flexipotrubí, což nám umožní lépe reagovat na individuální poptávku,“ upřesňuje další Sedláček.

Snadná dostupnost

Kromě zlepšení kvality služeb a zrychlení přístupu k potřebnému zboží s sebou přesun pobočky přináší pozitivní vliv i pro místní komunitu, podporu ekonomického růstu a rozvoj oblasti. Jedním z faktorů je například rozšíření počtu pracovních míst či vytvoření nových pozic pro sklad a administrativu.

Nová pobočka se nachází přibližně dva kilometry od křížení dálnic D1 a D2 a zajišťuje snadný přístup pro zákazníky ze všech směrů. I přes případné kolony je cesta na novou adresu stále pohodlná. Příjemný a bezproblémový nákupní zážitek navíc umocňuje dostatečný počet parkovacích míst.

Pobočka ve Strážnici, kde dosud býval centrální sklad, bude nadále sloužit svému účelu a zabývat se především zpracováním plochých materiálů v podobě kompaktní a porézní pryže. Od května letošního roku tam navíc přibude nový pětiosý obráběcí stroj, který umožní posun v oblasti zpracování plastů.

***

O společnosti GUMEX

GUMEX, spol. s r. o. je rodinný podnik založený v roce 1994 v České republice. Od předloňského roku je jednou z firem holdingu GUMEX CENTRAL. Na tuzemský i zahraniční trh dodává těsnění, průmyslové hadice, plastové i pryžové podlahoviny a rohože. V pobočkách ve Strážnici, v Brně, v Praze, v Hradci Králové, v Plzni a na Slovensku zaměstnává GUMEX přes 170 lidí a pečuje o více než 15 000 zákazníků z řad firem a živnostníků. Roční obrat firmy činí 0,5 miliardy Kč. Novinky týkající se společnosti GUMEX najdete zde.

(Foto archiv/GUMEX)*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down