31.12.2020 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Technika pro svoz odpadu všeho druhu

Současný vývoj ve svozu odpadů ovlivňují především nároky klientů na výkon, rychlost, kvalitu a cenu. Čím dál více se ale rozšiřují nové technologie – od identifikace přes vážení až po inovativní řešení pro chytré město.

Nadnárodní holding TERBERG RosRoca má v Evropě hned několik výrobních společností: v Nizozemsku, Španělsku, Velké Británii, Francii a v Německu.

V portfoliu těchto firem najdeme úplnou škálu techniky na svoz odpadu – nástavby se zadním, bočním i předním plněním. Následuje široká nabídka vyklápěčů odpadových nádob a kontejnerů s mechanickým či automatickým ovládáním, s možností integrovaného dynamického vážení, dále industriální vyklápěče pro velkoobjemové nebo podzemní kontejnery. V katalogu nechybí ani myčky odpadových nádob, maloobjemové nástavby na svoz odpadu nebo v úvodu zmíněná smart city řešení.

Holding TERBERG RosRoca je dominantním výrobcem odpadových technologií v Evropě a současně udává i světové trendy v tomto segmentu. Řadí se tak právem na první místo v celosvětovém měřítku.

Montáž nástaveb v tuzemsku

„Od roku 2011 montujeme nástavby Olympus v České republice. Začínali jsme v naší centrále v Praze. Letos jsme otevřeli novou provozovnu ve Voticích, čímž jsme získali další kapacitu a možnosti v rozvoji výroby a dostaveb vozidel na svoz odpadu, zametačů nebo komunálních nosičů na letní a zimní údržbu komunikací. Za devět let jsme získali mnoho zkušeností. Nástavby montujeme na podvozky nejenom pro české a slovenské zákazníky, veškerou volnou kapacitu vyplňujeme montážemi pro klienty z východní Evropy, především pak z Polska. Jak se říká, zkušenost dělá mistry. S velkou pokorou to lze říct i o naší práci,“ říká jednatel firmy HANES Filip Hachle a pokračuje:

„Co se týká dostavby vozidel na svoz odpadu, tak v posledních letech je čím dál více nástaveb vybaveno vážicími systémy, automatickými vyklápěči, identifikací nádob. Je tedy pořád co se učit. Další kategorií jsou například vozidla na svoz obsahu velkoobjemových podzemních kontejnerů, tedy s manipulátorem pro horní výsyp do nakládací vany. Zkušenosti se nám daří prodat. Máme radost, že se těšíme čím dál větší oblibě a náš podíl na trhu rok od roku roste. Našim zákazníkům děkuji za důvěru a zaměstnancům za skvělou práci.“*

(Podrobnosti v Komunální technice 12/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down