Nosič Ventrac: ideální řešení pro celoroční údržbu

Stroj Ventrac je určený pro komplexní celoroční údržbu v infrastruktuře měst a obcí i péči o sportovní plochy. Vyniká konstrukcí, množstvím příslušenství i extrémní svahovou dostupností. V praxi dokazuje, že je kvalitním pomocníkem při péči nejenom o travnaté plochy.

Ventrac je na českém trhu již čtvrtým rokem a za tu dobu si získal nejen dobré jméno, ale i mnoho spokojených zákazníků jak z řad soukromých osob, sportovních klubů, tak i velkých společností. Podívejme se na něj podrobněji.

Výhody v kostce

„Všestranný nosič nářadí Ventrac představuje sílu a obratnost. Svým výkonem se blíží spíše ke kategorii klasických užitkových traktorů, avšak díky své kompaktní a obratné konstrukci nabízí kombinované výhody malotraktoru a svahového stroje. K hlavním benefitům patří svahová dostupnost až 30°, možnost agregace více než 30 druhů různého příslušenství i nízká hmotnost. Snadno tak projede na špatně dostupná místa anebo tam, kde je žádoucí šetrnost k povrchu. Přitom odvede spolehlivě svou práci,“ shrnuje v krátkosti RNDr. Pavel Hrdina, jednatel společnosti ITTEC, s. r. o., která zastupuje techniku Ventrac v České republice a na Slovensku.*

Hlavní benefity stroje:

  • 30° svahová dostupnost.
  • 30 druhů příslušenství.
  • Výkonný a lehký stroj, nízké těžiště.
  • Dvoumontáž kol – nízký tlak na trávník.
  • Snadná montáž příslušenství.

(Podrobnosti v Komunální technice 10/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down