Pohodlní pracanti pro každodenní nasazení

Při vývoji univerzálních nosičů Multihog je prioritou obsluha stroje. Kabina je nejpohodlnější ve své třídě. Ostatně všechno okolo techniky s touto značkou bylo navržené tak, aby byl pracovní den efektivně využitý a ovládání stroje bylo co nejjednodušší.

To – a mnohé další ­ jsou základní argumenty, proč se rozhodla společnost MANATECH CZ tyto nosiče nářadí nabízet. Podívejme se na  ně podrobněji.

Řidič je pánem

Pro dokonalou trakci slouží pohon všech kol s mezinápravovou uzávěrkou, kterou může obsluha aktivovat, když potřebuje. Couvání usnadňuje barevný monitor, na který se přenáší obraz ze zadní kamery.

Dalším rozumným prvkem v konstrukci je kloubové řízení. Kam zatočí řidič volantem, tam směřují kartáče nebo jiné nářadí. Žádné nabíhání, žádné nepřístupné rohy. Díky tomuto řešení je možné přesně kopírovat například rádius obrubníku v zatáčce.

Šetrnost je samozřejmostí

Univerzální stroje Multihog CV 350 jsou osazeny motory Hatz, které zajišťují velmi čistý provoz s nízkou úrovní vypouštěných zplodin. Protože splňují požadavky na emisní třídu Stage 5, jsou díky tomu šetrné k přírodě i vašemu okolí, kde zrovna technika pracuje. Multihog CV 350 současně vyniká nízkou spotřebou paliva.

Nejenom pro zametání

Multihog CV není jenom zametač, ale kompaktní víceúčelový stroj určený pro práci 365 dní v roce. Právě proto umožňuje majiteli maximální využití investice vložené do tohoto stroje.

Díky snadno přístupným rychlospojkám a možnosti připojit A-rám je možné využít velké množství dalšího nářadí pro údržbu vaší obce. Jmenovat lze například sekačky, mulčovače nebo sněhové radlice.

Výměna jiného příslušenství za zametací kartáče je skutečně velmi jednoduchá a obsluha ji zvládne během několika minut. Kromě toho je možné připojit třetí kartáč pro dokonalejší zametání.

Bezpečnost i komfort

Zametací stroj Multihog CV 350 je k dispozici ve dvou modelech o celkové hmotnosti 3500 nebo 4000 kg. Značný důraz je u nich kladený na bezpečnost a komfort obsluhy. Odpružení stroje je plně nezávislé a tlumiče najdete na každém kole.

Důležitým poznávacím znamením strojů Multihog je neuvěřitelně jednoduchá obsluha. Režim jízdy do módu zametání a zpět se přepíná pouhým zmáčknutím jednoho tlačítka. Všechny funkce zametače se ovládají z plovoucí ergonomicky tvarované opěrky paže, která se pohybuje s obsluhou. Každý kartáč je ovládán nezávisle prostřednictvím miniaturního joysticku. Tak bych bylo možné pokračovat.

Stroj Multihog CV je vybavený nejen výkonnou klimatizací pro komfort v kabině, ale i vysokovýkonným chlazením pro práci v extrémně horkých klimatických podmínkách. Díky systému chladičů dokáže bez problémů pracovat při teplotě do 50 °C!*

(Podrobnosti v Komunální technice 5/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down