Multifunkční nosiče pro efektivní celoroční provoz

Univerzální nosiče nástaveb jsou důležitými multifunkčními vozidly, která nabízejí široké využití a ekonomické výhody pro provozovatele s různorodými potřebami.

Tato technika je navržená tak, aby umožňovala snadnou výměnu pracovních nástaveb a splňovala požadavky na přepravu nákladu z bodu A do bodu B přes různé terény.

Všestranní pracanti

Díky možnosti rychlé výměny pracovních nástaveb jsou nosiče nářadí schopné přizpůsobit se různým úkolům. Od zimní údržby s pluhem a sypačem, přes jarní mechanické čištění komunikací pomocí kartáčů a kropiček, až po drobné opravy a údržbu komunikací. Tato vozidla mohou přepravovat materiály na korbě, v kontejnerech nebo na přívěsu, a to i v obtížném terénu.

Díky robustnímu rámu, tuhým nápravám a silnému motoru jsou vozidla Bonetti schopna nést a manipulovat s nákladem o celkové hmotnosti až tři tuny. Výkonný motor, redukce převodovky a stálý pohon 4 x 4 zajišťují bezpečnou a spolehlivou jízdu jak na komunikacích, tak i v těžkém terénu či při intenzivní zimní údržbě.

Správná volba

Nosič nástaveb Bonetti se dodává ve standardních variantách jako třístranný sklápěč nebo jednoramenný hákový nosič kontejnerů, který umožňuje rychlou výměnu příslušenství a nabízí velmi širokou škálu speciálního vybavení včetně hydraulického nakládacího jeřábu či aktivního kontejneru na svoz odpadu.

Díky své flexibilitě a vysoké kvalitě provedení jsou tato vozidla oblíbenou volbou pro technické služby či malé až střední obce. Uživatelé si cení jejich spolehlivost a schopnost efektivně řešit mnoho různorodých pracovních úkolů v různých prostředích. Tím se stávají univerzální nosiče nářadí nedocenitelnými pomocníky obcí a podniků, které vyžadují spolehlivý a výkonný stroj pro každodenní operace. Za malou nápovědu mohou posloužit doprovodné obrázky s univerzálním nosičem komunálního nářadí Bonetti.

(Příspěvek vyšel v Komunální technice 6/2024)*

Foto archiv/I-TEC Czech