Měření tělesných rozměrů s pomocí umělé inteligence

Poskytovatel textilních služeb, společnost Mewa, pokračuje v růstu. Získal většinový podíl ve start-upu Esenca Digital Workwear S. R. L. z Rumunska. Tato firma se specializuje na vývoj aplikací se skenovacími procesy podporovanými umělou inteligencí pro určování velikostí oblečení.

Tímto krokem rozšiřuje poskytovatel textilních služeb Mewa své portfolio a získává spolehlivého a dlouhodobého partnera v oblasti digitálních služeb pro zákazníky.

Jednodušší určování velikostí

Technologie založená na umělé inteligenci umožňuje samotné společnosti Mewa, ale také jejím klientům a spolupracovníkům, využívat pohodlné měření velikostí pomocí aplikace. Ta usnadní správný výběr pracovních, firemních a ochranných oděvů nebo prostředků pro bezpečnost práce. Díky tomu bude měření s určováním velikostí u zákazníků ještě pohodlnější a efektivnější.

„Naším cílem je díky AI ještě víc zjednodušit a zpříjemnit servis uživatelům, kterým poskytujeme pracovní oděvy. Ve společnosti Esenca jsme našli partnera s vynikajícími odbornými znalostmi jak v oblasti umělé inteligence, tak v textilním průmyslu. To nás přimělo k této investici,“ vysvětluje Bernhard Niklewitz, generální ředitel firmy Mewa.

Foto archiv/Mewa

(Celý příspěvek vyšel v Komunální technice 5/2024)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down