24.02.2021 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Hybrid pro tichý provoz v Londýně

Společnost Matthew James Global Relocations, která je britským specialistou na mezinárodní stěhování, rozšířila svou flotilu o první hybridní stěhovací vůz Scania. Bude působit zejména v oblasti velkého Londýna a nabízí tichý, čistý a hospodárný provoz.

Vozidlo bylo navržené s ohledem na zranitelné účastníky silničního provozu a vyrobené podle specifikací, které mu v rámci programu Direct Vision Scheme vládního orgánu Transport for London umožnily dosáhnout hodnocení v podobě tří hvězdiček.

„Jsme hrdí na naše vedoucí postavení v odvětví stěhování a těší nás, že můžeme zákazníkům nabídnout služby vozidla nejnovější generace,“ říká Matthew De-Machen, generální ředitel společnosti a doplňuje: „Kromě nízkého hluku a emisí je nová Scania velmi hospodárnou alternativou vhodnou pro použití v Londýně, kde naše vozy z důvodu vysoké hustoty provozu často dlouho stojí.“

Vozidlo Scania P 320 6 × 2 disponuje zadní řízenou nápravou zajišťující maximální manévrovatelnost. Devítilitrový spalovací motor s výkonem 320 k je doplněný elektromotorem o výkonu 177 k. V čistě elektrickém režimu nabízí vůz dojezd 10 km na rovných silnicích při zatížení 15 tun. Je proto vhodný pro mimořádně tichý provoz v centrech měst.

Firma Matthew James Global Relocations založená v roce 1996 provozuje flotilu 35 vozidel. Podílí se na zajišťování mezinárodního stěhování, skladování, balení a nákladní dopravy včetně lodní či letecké. Vlastní tři depa také ve Španělsku.*

Zdroj: Scania

(Podrobnosti v Komunální technice 2/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down