Firma RS Kunststoff součástí skupiny MEWA

Výrobce plastových produktů, společnost RS Kunststoff GmbH, je nyní stoprocentní dceřinou společností skupiny MEWA. Oba podniky spojuje více než dvacet let úspěšné obchodní spolupráce.

Specialisté na umělé hmoty sídlící v německém Hanau se věnují technologii vstřikování plastů a vyrábějí například bezpečnostní kontejnery Safety Container SaCon. Ty představují nedílnou součást systému služeb společnosti MEWA a RS Kunststoff GmbH jich pro ni vyrobí každý rok 100 000 kusů. Ve vzduchotěsně uzavíratelných kontejnerech se po celé Evropě přepravují a skladují čisticí utěrky se systémem opětovného využití.

„Jsme rádi, že je společnost RS Kunststoff nejen naším dlouholetým obchodním partnerem, ale patří už také jako lídr v inovativních technologiích formování plastů do skupiny MEWA,“ vysvětluje Bernhard Niklewitz, člen představenstva skupiny MEWA. Vedení společnosti dále zůstává v rukou dosavadních jednatelů Reinharda Schütze, Björna Roße a Ralfa Roße. Obchodní aktivity budou pokračovat beze změn, zůstává také všech 70 zaměstnankyň a zaměstnanců.

„Při našem podnikání zodpovídáme za lidi, kteří pro nás pracují,“ říká Reinhard Schütz, jednatel RS Kunststoff. „Jako součást mezinárodně působící skupiny MEWA můžeme nabídnout dlouhodobě jistý pracovní poměr,“ dodává. RS Kunststoff je expertem na technologii vytlačovacích forem a vstřikovací techniku. Věnuje se inovativním způsobům tvarování plastů a nabízí řešení nejrůznějších zakázek.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down