07.09.2023 | 09:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Energy Adventure rozšiřuje svou nabídku o elektrické vozíky

Český výrobce elektrických pracovních a volnočasových strojů Energy Adventure uvádí na trh nové elektrické vozíky Busy Bee. Celkem tři nové stroje šetří svým uživatelům síly.

„Busy Bee lze z angličtiny volně přeložit jako pilná včelka, což je přesným vyjádřením toho, co naše nové elektrické vozíky přinášejí zákazníkům. Od skladů přes zahrady, sady, vinice až po stáje, pole a louky zastanou svou úlohu a uživatelům pomohou přenést, převést, zvednout, odvézt předměty a břemena do hmotnosti až 500 kg,“ upřesňuje Jan Berka, jednatel společnosti Energy Adventure, s. r. o.

Tři modely Busy Bee

Novou produktovou řadu Busy Bee tvoří tři modely, které jsou jednoduché na údržbu i ovládání. Stroje jsou vybaveny 250 W a 350 W elektrickými motory napájenými baterií složenou ze dvou 12 V článků s kapacitou 15 Ah. Výdrž baterie se v závislosti na pracovním nasazení pohybuje od 4 do 8 hodin. Doba nabíjení prázdné baterie do plného stavu je až 8 hodin. Tichý chod elektromotoru neplaší zvěř a činí z Busy Bee stroje vhodné i do stájí.

Vozíky jsou vybaveny automatickou uzávěrkou diferenciálu a přepínačem řazení. K dispozici je vysoký a nízký stupeň rychlosti. Při vysokém stupni se stroje pohybují rychlostí 5 km/h vpřed a 3 km/h vzad, při nízkém pak 3,5 km/h vpřed a 2 km/h vzad. Kotoučové brzdy, kterými jsou Busy Bee vybaveny zvyšují bezpečnost při práci. S pomocí předních třináctipalcových diagonálních kol zvládnou vozíky i terén a nerovnosti. Stroje jsou obratné a najdou uplatnění i ve stísněných prostorách.

Busy Bee 1 je vybaven korbou o objemu 180 l s manuálním sklápěním. Nahrazuje tak klasické pracovní kolečko. Nosnost novinky je až 400 kg.

Busy Bee 2 disponuje zvedací plošinou o rozměrech 90 x 50 cm. Za pomoci hydraulického zvedáku dokáže zvednout náklad o nosnosti až 500 kg do výšky 50 cm. Stroj je určen zejména do skladů a jiných průmyslových prostor.

Poslední novinkou je Busy Bee 3 jehož nákladní prostor se může jednoduchým manuálním nastavením zvětšit až na rozměry 132 cm x 210 cm. Nosnost stroje je 400 kg.*

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down