Elektromobily Regis: novinka v České republice

Jindřichohradecká společnost Agrokom-tech BRYSS s. r. o. (AT BRYSS) nabízí široké spektrum komunální, lesní, zemědělské, úklidové i další techniky.

Firma nově zařadila do sortimentu elektromobily Regis italské výroby. Podívejme se nejen na ně podrobněji.

S využitím dotací

Vozidlo Epic0 výhradně na elektrický pohon, určené pro přepravu zboží, je koncipované podle automobilových standardů a schválené jako těžká čtyřkolka (L7e). Díky kompaktním rozměrům a vlastnostem podvozku umožňuje přepravovat zboží snadno, prakticky, hospodárně, s ohledem na životní prostředí, a navíc s nízkými provozními náklady.

Epic0 Compact je další kompaktní verze, která umožňuje přepravu zboží snadno, prakticky a úsporně. Vozidlo má nosnost 400 kg a je „ideálem“ pro rozvážkové služby, dopravu menších objemů nebo pro jakýkoli jiný typ nasazení vyžadující malé rozměry.

Elektromobily Regis vynikají výkonem, dojezdem, rychlostí, nosností a snadným a přívětivým řízením. Nyní si je lze pořídit stále ještě s možností dotační podpory. Pokud již zájemce o dotaci na pořízení elektromobilu v této kategorii zažádal, ale víc by mu vyhovoval prezentovaný typ, pomůžeme s jeho získáním, popřípadě vyřídíme dotaci, samozřejmě pokud v dané kapitole budou zbývat prostředky. Vozidla Regis budeme vystavovat 7.-11. dubna v Brně na veletrhu SILVA REGINA. Rádi zájemce seznámíme se všemi parametry těchto jedinečných pomocníků,“ řekl nám produktový manažer společnosti AT BRYSS Ing. Oldřich Benda.

Pila s přidanou hodnotou

Jako výhradní obchodní partner pro ČR a SR na brněnském veletrhu představí AT BRYSS kotoučovou kmenovou pilu Ecosagen ECO TWIN 400 XL (obrázek). Zajišťuje komplexní dodávku, předprodejní, záruční i pozáruční servis včetně distribuce náhradních dílů. Pilu je možné provozovat jako stacionární či mobilní.

„V porovnání s pásovými pilami shodných parametrů a výbavy má Ecosagen prokazatelně až dvojnásobně rychlejší řezání a podstatně kvalitnější povrchové opracování. Kotoučové pily jsou vybavené hoblovacími plochami, takže řezivo je již částečně opracované. Vynikají především příčnou i podélnou rozměrovou přesností. Pilové pásy se totiž podle druhu zpracovaného řeziva, hustoty vláken, opotřebení pásů, nevhodnou rychlostí řezu vlní a tím dochází k nerovnoměrnosti tloušťky i příčné nerovnosti,“ vysvětlil Oldřich Benda a pokračoval:

„To vše se promítá do kvality výsledného produktu. K tomu připočtěme výrazně nižší provozní náklady na opotřebitelné díly proti pásovým pilám, rychlost výměny řezacích kotoučů bez nutnosti seřizování vodicích a opěrných prvků či napínání pásů. Produktivita práce kotoučové pily je násobená ještě využitím patentované sámovací jednotky. Výsledná ekonomika je zajímavá pro každého zákazníka. Přidaná hodnota proti přímému prodeji kulatiny je tak značná.“

Také na tuto pilu ve stacionární modifikaci lze čerpat dotaci z titulu Intervence 45.73 – Investice do nezemědělských činností. Nechybí nabídka další techniky – impregnačních van, kontejnerových sušáren a další.

Podrobnosti o elektromobilech Regis najdete zde, o pile Ecosagen zde.

Foto archiv/AT BRYSS

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down