30.10.2023 | 06:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dva modely traktorů Solis pro komunální nasazení

Ve městech a obcích jsou při zajištění komunálních služeb oblíbené především dva modely traktorů Solis s označením 26 a 50.  

Solis H 26 HST

 Pohonnou jednotkou malotraktoru Solis H 26 HST je tříválcový motor Mitsubishi s výkonem 26 koní. Kompaktní robustní malotraktor na odolném šasi odvozeným od traktorů Yanmar, s pohonem všech kol a posilovačem řízení je vybaven dvoustupňovou hydrostatickou převodovkou. K dispozici může být přední a zadní vývodový hřídel. K dispozici může být přední a zadní (540 a 1000 ot/min) vývodový hřídel a traktor je též vybaven zadním tříbodovým závěsem. Do standardu traktoru patří hydraulické řízení a brzdy v olejové lázni. Traktor je možné doplnit čelním nakladačem a v nabídce je široká paleta příslušenství – sekačky, mulčovače, rotavátory a další vhodné pracovní agregáty. V příštím roce se chystá uvedení na trh komunální řada 35 a 48 koní, vše s originální kabinou, motory Yanmar a výbavou, za kterou by se nemusely stydět stroje světoznámých značek.  

Univerzální pomocník Solis 50

Výkonnější model univerzálního traktoru Solis 50 je poháněn tříválcovým motorem o výkonu 50 koní. Je vybaven mechanickou synchronizovanou převodovkou umožňující řazení 12 rychlostí pojezdu vpřed a 12 vzad. Standardem jsou brzdy v olejové lázni, hydraulické řízení i vzduchové brzdy přívěsu. Stroj se dodává ve verzi bez kabiny i s kabinou. Uživatel si může vybrat mezi systémy pohonu kol 2WD a 4WD. Traktor je vybaven zadním vývodovým hřídelem a tříbodovým závěsem se zdvihem 2500 kg. Volitelně je možné traktor osadit čelním nakladačem, doplnit přední vývodový hřídel a čelní tříbodový závěs. Zmiňované technické prvky dělají z traktoru zkonstruovaném na robustním šasi celoročně využitelného univerzálního pomocníka.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down