29.02.2020 | 01:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Doosan rozšiřuje spolupráci se Scanií

Společnost Scania podepsala dohodu s jihokorejským výrobcem stavebních strojů Doosan Infracore o pokračujících dodávkách motorů. Od zahájení spolupráce v roce 2010 je Scania dodavatelem motorů hned pro několik segmentů těžkých stavebních strojů Doosan.

Motory značky Scania byly montovány do kloubových sklápěčů norské firmy Moxy již v 70. letech minulého století. Tuto společnost později získala skupina Doosan Infracore, která se rozhodla začít používat motory Scania u širokého portfolia stavebních strojů nabízených touto skupinou.

„Oceňujeme pokračující důvěru firmy Doosan v naše motory a jsme na ni hrdí,“ říká Joel Granath, senior viceprezident divize motorů ve společnosti Scania a navazuje: „Naše spolupráce se postupně rozvíjela a trvale se opírá o vzájemné úsilí o dosahování dokonalosti.“

Během smluvního období bude společnost Scania i nadále dodávat své devíti a třináctilitrové průmyslové motory pro rypadla, kolové nakladače a kloubové sklápěče Doosan, pro emisní třídy až Tier 4 Final a Stage V.

„Naše dlouhá a úspěšná spolupráce se společností Scania je hlavním důvodem pro to, že chceme v našem partnerství rozhodně pokračovat,“ říká Jan Roger Lindseth, obchodní a marketingový manažer Doosan Infracore v Norsku a podotýká: „Komunikace při realizaci rozvojových projektů a podpora našich činností je vždy na velmi vysoké úrovni.“

(Podrobnosti v Komunální technice 2/2020)*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down