25.11.2019 | 07:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Chuťovky z trávníkářské kuchyně

Poslední zářijovou středu namíchala akciová společnost STROM Praha v areálu strahovského stadionu Přátelství vydatný koktejl teorie a praxe cílený na komplexní údržbu umělých i přírodních trávníků. Pro zhruba padesát frekventantů byl připravený ucelený průřez portfoliem techniky s možností vyzkoušení.

„Stejně jako na celém světě je fotbal fenoménem i v naší firmě. Jako zástupci firmy John Deere na českém trhu chceme být a vlastně už jsme v centru dění. Máme rádi zelenou barvu i fotbal a děláme svou práci s láskou. Dnes máte možnost to poznat,“ přivítal účastníky místopředseda představenstva společnosti STROM Praha Ing. Jaroslav Řimnáč.

O technice na profesionální údržbu sportovních povrchů pojednal Ing. Jiří Přibyl, šéf oddělení prodeje komunální a zahradní techniky, kam patří i stroje na úpravu sportovišť.

„Společnost STROM Praha byla založená v roce 1991. O tři roky později začala prodávat na českém trhu zemědělské stroje John Deere, na něž má od roku 1996 výhradní zastoupení. Technice pro péči o trávníky se věnujeme od roku 2001. Pro tyto účely máme v sortimentu traktory, žací stroje a užitková vozidla Gator. Časem jsme začali prodávat speciální techniku, například vřetenové sekačky John Deere, provzdušňovače, vyčesávače, čisticí stroje a fukary Wiedenmann či pískovačky a travní frézy GKB. Dále nabízíme sběrné koše, radlice, rozmetadla a zametače Matev, rotavátory, mulčovače a skarifikátory Agritec, užitkové vozíky Yamaha, fukary, provzdušňovače a válce greenů Agrimetal a techniku pro vertikutaci a provzdušňování značky 1stProducts. Dnes máme ucelenou nabídku pomocníků nejen pro údržbu sportovišť, ale i jejich areálů a okolí. Vhodné jsou i pro podniky komunálních služeb a další podobné subjekty,“ vysvětlil Jiří Přibyl a navázal:

„Zprvu byla značka John Deere synonymem pro zemědělské stroje, především traktory. To se změnilo a nyní jsme silným hráčem také v oboru péče o trávníky. Z nejmenších strojů zmíním robotické sekačky. Na ně navazuje 21 modelů ručně vedené žací techniky. Nejen pro fotbalové oddíly všech kategorií a travnaté plochy různých rozloh máme 14 modelů traktorů s mezinápravovým i čelním žacím ústrojím. Nejprodávanější je typ X 350 R, ne menší plochy. Pro rozlehlé nabízíme žací traktror X 950 R s dieselovým motorem a vysokovýklopným košem. K tomu přistupují tři modely žací techniky s nulovým poloměrem otáčení a dvě vřetenové sekačky. Poslední kategorií jsou kompaktní malotraktory a vozidla Gator jako energetické prostředky, respektive nosiče nářadí. Konkrétně jde o traktory řad 1000, 2000, 3000 a 4000 ve výkonovém rozmezí 20 až 66 koní, s kabinou nebo ochranným rámem a bohatou škálou příslušenství pro celoroční využití.“

„Společnost STROM Praha má dnes velmi hustou síť 28 prodejních a servisních středisek a dalších smluvních partnerů po celé České republice. Od roku 2008 působí v Praze-Horních Počernicích centrum specializované pouze na prodej a servis profesionální komunální a zahradní techniky a strojů určených pro komplexní údržbu sportovních povrchů. Dodávky 95 % originálních náhradních dílů John Deere zaručujeme do 24 hodin. Zabýváme se i broušením sekačkových vřeten. Vybranou techniku si v Horních Počernicích můžete také zapůjčit, vyzkoušet nebo pro zájemce zajistíme financování jejího nákupu,“ uzavřel Jiří Přibyl.*

(Podrobnosti v Komunální technice 11/2019)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down