Bateriová technika pro profesionály

Vysoký výkon, nižší provozní náklady, značná mobilita a komfort při práci – to jsou jen některé z mnoha výhod moderních AKU strojů. Společnost Kärcher vyrábí bateriové produkty více než 30 let. Dnes nabízí širokou nabídku AKU techniky, včetně zahradní, určené profesionálům.

S bateriovým programem Kärcher Battery Power+ výhradně připraveným pro potřeby profesionálů je nyní možné vybírat mezi produkty určenými pro profesionální úklid či údržbu a úpravu zeleně. AKU program pro profesionály se vyrábí ve dvou platformách (18 V nebo 36 V). Srdcem samotných baterií jsou vysoce kvalitní lithium-iontové články, které dodávají ten správný výkon pro každé zařízení. Z aktuální nabídky řady Battery Power+ je možné využít baterie v hodnotách 18/30 (18 V, 3 Ah), 36/60 (36 V, 6 Ah) a 36/75 (36 V, 7,5 Ah).

Chytré baterie Kärcher

Baterie řady Battery Power a Battery Power+ jsou navržené pro co nejefektivnější využití. Díky nadstandardní kapacitě použitých článků jsou výkonné, odolné proti nárazu, prachotěsné a vodotěsné (IPX5).

Stejné napěťové řady je možné vzájemně kombinovat – lze tedy využít jednu baterii pro celé portfolio AKU pomocníků. Vestavěná elektronika se neustále stará o stav baterie a dokáže zamezit jejímu přetížení, přehřátí, nebo naopak hlubokému vybití během intenzivního používání či dlouhodobého skladování.

LCD s technologií reálného času

Baterie jsou vybavené přehledným LCD displejem s technologií reálného času, díky které je na displeji baterie vždy vidět aktuální kapacita baterie v procentech. Při práci se zobrazuje zbývající čas výdrže baterie v závislosti na připojeném zařízení; při nabíjení zbývající čas do plného dobití baterie – vždy na minutu přesně.

Zahradní profi technika

Na údržbu a úpravu zeleně je zde komplexní nabídka zahradní AKU techniky na platformě 36 V, která se ideálně hodí právě pro profesionální použití. Tyto stroje nabízejí stejně silnou alternativu k zařízením poháněných benzinovým motorem i v segmentu péče o parky a čistotu měst. Navíc mají nulové emise CO2, nižší vibrace i náklady na údržbu a jsou připravené k provozu za pár sekund. Další výhodou je nižší hlučnost, která se osvědčí při používání v oblastech citlivých na hluk jako jsou například obytné oblasti, okolí škol a nemocnic.

Na travnaté plochy

Na úpravu travnatých ploch je v nabídce techniky k dispozici hned několik produktů. Patří k nim výkonná AKU sekačka na trávu LM 530/36 Bp s ocelovým žacím ústrojím, pracovní šířkou 530 mm a nastavitelnou žací výškou 30-110 mm. Stroj je vybavený pojezdem s regulovatelnou rychlostí a inteligentní automatickou regulací otáček nože, který se přizpůsobuje podmínkám a pomáhá tak chránit výdrž baterie a zvýšit její kapacitu. Sekačku je možné osadit dvojicí baterií 36/75, které zaručí dostatečný výkon a výdrž.

Strunová AKU sekačka na trávu LT 380/36 Bp je osazená robustní sekací hlavou s možností regulace otáček. Jednoduchý posun struny přitlačením hlavy na zem, systém pro její jednoduché nasazení, ergonomické úchopy, vyvážená konstrukce, ramenní popruh, nízké vibrace i hluk zajišťují maximální komfort při práci.

Na křoviny, živé ploty, stromy

AKU křovinořez BCU 260/36 Bp bez námahy řeší náročné úkoly, jako je odstraňování vzrostlého porostu, díky kvalitnímu noži z kalené oceli. Stroj je lehký, snadno se s ním manipuluje díky ergonomii a vyvážené konstrukci. Popruh na obě ramena umožňuje i delší pohodlné použití.

Pro údržbu živého plotu, křovin nebo stromů je zde několik produktů: od AKU nůžek na střih živého plotu HT 650/36 Bp s délkou lišty 650 mm a otočnou rukojetí, přes multifunkční nástroje na údržbu křovin či prořez větví, po robustní AKU řetězovou pilu CS 400/36 Bp, délkou lišty 400 mm, automatickým mazáním řetězu, bezpečnostní brzdou, jednoduchým systémem napnutí řetězu a ukazatelem měrky oleje.

S opadaným listím a zbytky pokosené trávy si poradí AKU fukar na listí LB 930/36 Bp, nebo LBB 1060/36 Bp uzpůsobený na nošení na zádech s možností osazení dvěma bateriemi, přizpůsobený pro velké plochy.

Na úklid i mytí

V nabídce úklidové AKU techniky pro profesionály jsou k dispozici vysavače na suché i mokré vysávání: suchý T 9/1 Bp, suchý zádový vysavač BV 5/1 Bp, mokro-suchý vysavač NT 22/1 Ap Bp L. Na podlahy lze použít lehký mycí stroj BR 30/1 C Bp, nebo kompaktní stroj s odsáváním nečistot BR 30/4 C BP. Největším překvapením v nabídce je první profesionální bateriový vysokotlaký čistič HD 4/11 C Bp, napájený hned dvěma bateriemi současně. To zaručuje vysoký čisticí výkon a dlouhou dobu chodu až 30 minut, kterou lze prodloužit na dvojnásobek v režimu eco!efficiency.

Většinu bateriových strojů lze zakoupit samostatně (označení Bp) či již v kombinaci s baterií řady Battery Power+ v balení s označením Bp Pack.*

Více na www.karcher.cz.

PR Kärcher, foto archiv firmy

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down