Aplikace pro kvalitní zimní údržbu

Technika BUCHER je známá především díky zametacím strojům. Prémiové značky Gmeiner, Assaloni a Giletta nyní spadají také do holdingu BUCHER a jeho divize Municipal. Proto i ony nesou stejné označení. Přibližme si aktuální nabídku strojů pro zimní údržbu komunikací.

Pro tyto účely nabízí BUCHER úplnou škálu techniky, zejména sypače, postřikovače, sněhové radlice a frézy, ale i speciály pro úklid a údržbu letišť.

Jenom to nejlepší

Jak už jsme se zmínili, produktové portfolio koncernu BUCHER obsahuje výrobky Giletta, Assaloni a Gmeiner. Nabídka se zkonsolidovala pod jednu společnou značku BUCHER Municipal, tedy komunální. Původní názvy se přesunuly do modelového označení konkrétního produktu, ty nové už jsou prezentovány pouze jako BUCHER s modelovým označením. Vyzvednutím značky BUCHER na strojích pro sezónní i celoroční nasazení vynikla velikost a síla celé divize Municipal, která se tak stala největším výrobcem komunální techniky v Evropě i v celosvětovém měřítku.

Od každého výrobce vybral BUCHER nejlepší techniku, která se stala základem jednotné produktové řady. Například Giletta vynikala sypačem s řetězovým vynášecím mechanismem a lehkými plastovými radlicemi, Gmeiner dvoukomorovými sypači, Assaloni radlicemi teleskopickými… Dodejme, že výhradním zástupcem všech výrobků BUCHER Municipal v ČR a SR je společnost HANES.*

(Podrobnosti v Komunální technice 11/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down