23.01.2014 | 08:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zimní nástavby pro různé nosiče

Vzhledem k různorodosti komunikací a ploch, které je třeba v zimním období ošetřovat, se při jejich údržbě uplatňuje stále více typů nosičů – od malých kloubových nosičů, lehkých užitkových vozidel přes malotraktory až po velké komunální traktory.

Široký sortiment nástaveb pro zimní údržbu prakticky pro všechny tyto typy nosičů nabízí společnost HS+. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem se zimní údržbou má v portfoliu pouze nástavby s vysokou kvalitou zpracování, tím pádem dlouhou životností, které navíc musí splňovat kritérium zajímavé ceny.

V segmentu sněhových radlic nabízí firma HS+ výrobky hned několika renomovaných evropských výrobců – Hauer, Fiedler, Adler a Vestas Hydromann.

Pro úklid nižší sněhové vrstvy  asi do 10 cm se často používají také válcové zametače. HS+ nabízí značky Adler, Fiedler a Saphir s pohonem od hydromotoru, ale i od vývodového hřídele, v pracovních šířkách zhruba od 1,2 do 3,1 m.

Dalším čelně neseným zařízením pro odstraňování již vyšší vrstvy sněhu jsou frézy. V nabídce jsou od německého výrobce Westa a dánského Vestas Hydromann.

K zařízením pro zimní údržbu neodmyslitelně patří také sypače vozovek. Zde je k dispozici velmi široký sortiment od již zmíněné firmy Vestas Hydromann doplněný rakouskými sypači Hauer.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down