16.01.2013 | 01:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zima je tu a s ní také sníh a náledí

Vzhledem k tomu, že v zimním období hrozí vyšší riziko úrazů díky sněhu a náledí, je třeba zajistit bezpečnost na chodnících a pozemních komunikacích úklidem a posypovým materiálem.

K tomuto účelu nabízí firma DENIOS, specialista na skladování nebezpečných látek a podnikovou bezpečnost, zásobníky na posypový materiál, které jsou kompletně bezešvé a vyrobeny z polyethylenu. Ten svým složením jasně převládá nad všemi ostatními materiály, které se používají pro výrobu nádrží. Vyznačuje se svojí vysokou odolností proti nárazům, je extrémně nerozbitný a velmi odolný proti povětrnostním vlivům.

Zásobníky různých velikostí

DENIOS vyvinul úspěšnou modelovou řadu zásobníků na posypový materiál, v sedmi velikostech od 60 do 1000 l ve variantách s odebíracím otvorem, nebo bez něj a víky ve třech různých barvách. Díky kolečkům, která jsou k dispozici jako příslušenství, lze zásobníky snadno přepravovat. Nožičky umožňují přepravu zásobníku (i naplněného) pomocí vysokozdvižného vozíku nebo paletového vozíku.
V létě je možno zásobníky na posypový materiál stohovat, a tím ušetřit místo při jejich uskladnění. Zásobníky lze bezproblémově stohovat díky otevíratelnému nebo odmontovatelnému víku, které se dá snadno odstranit i bez použití nářadí. Zásobníky lze uzamknout proti neoprávněnému odběru posypového materiálu.

Další sortiment

Také ostatní produkty, které jsou vyrobené z nekorodujícího polyethylenu, jako například vozíky na posypový materiál a hrabla, doplňují výrobní program pro zimní údržbu.
Společnost DENIOS se již více než 25 let zabývá výrobou a dodávkami prostředků pro podnikovou ochranu životního prostředí. Na začátku byly hlavní nabídkou záchytné vany. V současné době nabízí firma více než 3000 výrobků určených pro manipulaci a ekologické skladování nebezpečných látek a vybavení výroby. 

Popisek: Zásobníky na posypový materiál jsou k dodání v praktických provedeních, v různých barvách vík a v objemech od 60 do 1000 litrů

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down