11.04.2013 | 10:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zetor Major zamířil do sériové výroby

Sériovou výrobu nového traktoru Zetor Major zahájil tradiční výrobce zemědělské techniky, společnost ZETOR TRACTORS a.s. První vyrobené traktory zamíří nejen do Česka, ale i do Velké Británie, Polska, Irska, USA či Dánska. Do konce roku počítá Zetor s výrobou kolem 900 kusů traktoru Zetor Major.

„Na období leden až duben 2013 zatím evidujeme potvrzené objednávky na více než 350 traktorů modelu Zetor Major, což mírně předčilo naše očekávání. Znamená to, že plánovaná produkce pro toto období je již nyní vyprodaná,“ říká Marián Lipovský, zástupce výkonného ředitele a výrobní ředitel společnosti ZETOR TRACTORS a.s. „Zájem o nový model nás velmi těší. Dosavadní vývoj také potvrzuje náš původní předpoklad, podle něhož v roce 2013 počítáme s výrobou 900 kusů těchto traktorů,“ doplňuje Lipovský.
Základní cena Zetoru Major je 550 000 Kč, finální cena samozřejmě závisí na provedení, které si zákazník zvolí.
Při vývoji nejnovějšího modelu, kterým Zetor Major je, využila společnost i externí specialisty z oblasti vývoje. Také do budoucna nabízí ZETOR TRACTORS a.s. příležitost ke spolupráci dalším externím vývojovým týmům. „S ohledem na naše záměry mohu potvrdit, že Zetor Major není naší poslední velkou novinkou. Už nyní se zákazníci mohou těšit na další nové modely v portfoliu značky Zetor,“ uzavírá Marián Lipovský.

Popisek: Kabina je řešena s důrazem na jednoduchost

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down